Адміністрація «Facebook» деактивує публікації розп’яття посилаючись на «надмірну жорстокість»

Новий скандал пов’язаний з соціальною мережею «Facebook» цього разу торкнувся блокування контенту релігійного змісту через символіку, яка не влаштовувала адміністративний апарат. За повідомленням інформаційного агентства «Благовест-инфо» у США католицький францисканський університет міста Стойбенвіль оприлюднив в мережі лінк, який відсилав відвідувачів прослухати один з  лекційний курсів преамбулу до якого супроводжувало зображення середньовічного розп’яття.  Зважаючи на одне з основних завдань адміністраторів мережі блокувати контент табуйованого змісту, «розп’яття» потрапило під блокувальні санкції посилаючись на його «провокативність» та «надмірну жорстокість».

Про даний інцидент нагадали Цукербергу  минулого тижня в ході слухань  засідання американського конгресу. Нагадаємо, що засновник компанії «Facebook» Марк Цукерберг був викликаний в конгрес задля обґрунтування з приводу витоку особистих даних персональних акаунтів користувачів мережі. В свою чергу, фундатор мережі приніс вибачення за допущену адміністратором помилку і визнав цей факт звичайним технічним непорозумінням.

«Поодинокі інциденти, які заслуговують жалю, не дають підстави стверджувати, що вся система порочна» – зауважив Цукерберг.

В ході слухань також було зауважено десятки блокувань мережевих товариств, які дотримуються консервативних переконань в поглядах на суспільство, мораль та релігію. За словами Теда Круза, спікера сенату, адміністрація мережі охарактеризувала такі товариства «небезпечними для суспільства».

Марк Цукерберг відповідаючи на усі звинувачення в свою адресу не шукав більш вагомішої аргументації в захист власної позиції як ствердити помилку адміністрування підкресливши, що «Facebook» дотримується нейтралітету в релігійних, філософських, політичних, а також усіх  ідеологічно-світоглядних питань.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.