Фільм «Співаючи під дощем» (Singin’ in the Rain)

Фільм «Співаючи під дощем» (Singin’ in the Rain) 1953 року – це один з кращих мюзиклів в історії кінематографу. Режисер художньої стрічки Джин Келлі зіграв головну роль в своєму проекті. Нам розповідають про історію переходу від німого звукового кіно, яка відбувається в 1927 році. В центрі сюжету – зустріч  актора і початкової актриси, їхня спільна праця в створенні фільму і кохання.

«Співаючи під дощем» наповнене чудовими хореографічними номерами, незабутніми піснями, вмілим поєднанням драматичного з комедійним. Творці фільму старалися зробити своє кіно хорошим. Актори довго мокли під холодною водою, застуджувалися, зазнавали травм, знімалися з високою температурою. Головна трійка акторів Джин Келлі, Деббі Рейнольдс, Дональд О’Коннор майстерно перевтілилися в Дона Лотвуда, Кеті Селдон, Космо Брауна.

Почуття закоханих показані емоційно і надихаюче.  В кіно не тільки є сентиментальність, сценаристи демонструють сатиру на Голлівуд. Танцювальні рухи, сцени під дощем з мюзикла Джина Келлі часто будуть цитуватися в майбутніми режисерами. Головні актори, майже всі композиції виконували самі. Пісні: «Singin’ in the rain», «Good Morning», «You Are My Lucky Star» не забулися в епоху інформаційного суспільства.

В 1989 році кіно «Співаючі під дощем» був включене Бібліотекою Конгресу до списку культурно збагачених фільмів для зберігання в Національному реєстрі фільмів. Актор і режисер Джин Келлі не був таким добрим, як його персонаж, члени знімальної групи часто страждали від його вимогливості. Легкість, несерйозність, граційність, яку ми відчуваємо в кіно насправді народжувалися в муках, багаторазових відточених танцювальних рухах і доведенні головної актриси Деббі Рейнольдс до сліз.

«Співаючи під дощем» вийшов прекрасним фільмом. Цей чарівний мюзикл вражає майстерними постановками. Хороша акторська гра, операторська робота, режисура роблять його вдалим кіно. Незважаючи на звичайний сюжет, його варто дивитися заради неповторних танців, пісень, музики. «Співаючи під дощем» зняли в 1953 році, але жвавість, легкість, натхненність цієї художньої стрічки зацікавить сучасних глядачів. Джин Келлі створив історію молодих акторів, які намагаються зберегти почуття, досягти успіху в нову еру звукового кіно. Тут драматичне і комічне зливаються під танці та пісні в одному з кращих мюзиклів кінематографу.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.