Сьогодні в Україні розпочався міжнародний онлайн – симпозіум «Містицизм як невідома наукова категорія».

Спікерами Симпозіуму «Містицизм як невідома наукова категорія».» є відомий італійський соціолог релігії Массімо Інтровіньє,  а також відомі релігієзнавці з України та пострадянського простору , такі як Олег Мальцев, Людмила Филипович, Ірина Богачевська, Сергій Іваненко, Станіслав Панін, Михайло Ситніков,   а також молоді українські релігієзнавці та філософи Ігор Дмитрук, Тарас Клок та Юрій Шеляженко.

Мета симпозіуму:  розповісти широкому колові глядачів та читачів про досить серйозний феномен Містицизму, адже містикою в сучасному світі щоденно цікавиться все більше і більше людей. Щороку виникають нові містичні течії, напрямки, з’являються різні нові містики, йогіни, вчителі. І тому, учасники та спікери симпозіуму мають на меті відкрити двері до наукового розуміння терміну «Містицизм»,адже до містики сучасна наука часто ставиться досить скептично та з недовірою.

Тому організатори симпозіуму усіх запрошують дивитися, обговорювати та задавати свої питання, по цій дуже цікавій тематиці….. І певним чином ламати стереотипи про містицизм, який є не тільки  у вигляді карт таро, гадалок, екстрасенсів  а є великою частиною людської цивілізації.

Формат симпозіуму 24/7 передбачає постійні включення наживо, навіть за словами організaторів буде по декілька паралельних доповідей та включень.

Також будуть транслюватися документальні та художні фільми  про містику та відомих дослідників містики.

По матеріалах симпозіуму буде знятий документальний фільм, який буде підсумком роботи спікерів та учасників.

Програма першого дня

Офіційна сторінка симпозіуму «Містицизм як невідома наукова категорія» натисніть тут. Съёмки фильма о европейском мистицизме. Закулисье.

Організаторами симпозіуму є 

НИИ Памяти. The Memory Institute

НИИ “Международное Судьбоаналитическое сообщество”

Громадська організація “Товариство Українських Філософів і Релігієзнавців” 

Суспільний портал Wake UP буде стежити за подіями, які відбуваються на симпозіумі  і буде повідомляти ексклюзивні новини.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.