Фільм «Смертельна Битва» (Mortal Kombat) 1995

«Смертельна Битва» (Mortal Kombat) – це екранізація однойменної комп’ютерної гри, яку зняв Пол У. С. Андерсон в 1995 році. Фільм характеризується різноманітними сценами бою, комбінує елементи різних східних єдиноборств: карате, тхеквандо, хапкідо, ушу і т.д. Кіно не можна назвати хорошим. З акторської гри, виділяються ролі, тільки Крістофера Ламберта, Кері-Хіроюкі Тагави. Решта акторів спеціалізуються на каскадерстві та постановках екшн сцен.

Сюжет фільмі цілком екранізує події комп’ютерної гри, тому говорити про смисл, проблемні теми марно. Спецефекти «Смертельної Битви» для двадцять першого століття досить застарілі. Нам розповідають про битви, які здійснюються для виживання людей на планеті.  Тут є боги, монстри, кіндзі в кольорових костюмах, чотирируке здоровило, різна зброя. Для цього проекту запросили зніматися невідомих широкому загалу майстрів бойових мистецтв: Франсуа Петі, Кейта Хука-Кірабаясі, Кріса Касамассу, Робіна Шоу.

Ніяких несподіваних сюжетних поворотів очікувати від екранізації гри не варто. «Смертельна Битва»  програє багатьом блокбастерам, як в плані екшену, так і в спецефектах. Хореографія сцен бою поєднує в собі елементи бойовиків 90-х і різних ударів в повітрі з китайського кінематографу.

Майстри бойових мистецтв старалися наповнити фільм цікавими комбінаціями атак, захисту, кидків, больових прийомів. Примітивний сюжет, майже відсутність акторської гри – роблять цей проект середнім бойовичком. Його варто подивитися, тільки заради бойових сцен, або не дивитися, якщо любите кіно без східних єдиноборств.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.