Шотландський мусульманин Хумза Юсаф боротиметься з дискримінацією християн в усьому світі

Хумза Юсаф, політичний діяч та урядовець, міністр транспорту Шотландії , що сповідує іслам, вияв стурбованість дискримінації християн у різних країнах світу, повідомляє «The Christian Post».

Як зазначає міністр транспорту Юсаф у власному акаунті соцмережі Twitter, в період християнського великого посту напередодні великодніх свят, в знак солідарності з християнами, відмовився від свого улюбленого напою і прийняв рішення заощаджувати власні кошти.

Як зазначає інформаційне агентство «InVictory», весь заощаджений кошторис, Хумза Юсаф планує передати благодійній організації, що допомагає переслідуваним за віру християнам.

Факт, який позначив відмови міністра Юсафа від улюбленого напою, став початком залучення до Великого посту починаючи з 14 лютого до 29 березня. В іншому твіті соціальної мережі Юсаф намагася прокоментувати причину доручення до Великого посту. Головна причина – стурбованість дискримінації християн за релігійним чинником, що де-факто демонструє абсурдність даного феномену.

«Ті, хто чинить такі огидні дії проти людства, ображають ім’я ісламу», – стверджує Юсаф у своєму Twitter.

Нагадаємо, що така позиція шотландського чиновника – не перша протягнута рука мусульманської допомоги у боротьбі з несправедливістю проти християн. Згідно з даними благодійної організації «Aid to the Church in Need Scotland», Юсаф  мав нагоду ще у 2015 році долучитись підтримкою захисту християн. У своїй доповіді, міністр підкресли, що релігійна свобода є фундаментальним правом кожної людини.

Ідея провести кампанію солідарності виникла у Юсафа після того, як сотні мусульманських, християнських та єврейських лідерів зібралися на початку цього місяця для розробки ідейної спільної концепції і підписання Вашингтонської декларації. У тексті міститься заклик до захисту релігійних меншин у всьому світі і права меншин вільно поклонятися і жити в мирі зі своїм віросповіданням, зазначає «The Christian Post».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.