«Шалений Макс: Дорога гніву» (Mad Max: Fury Road) 2015

Шалений Макс: Дорога гніву (Mad Max: Fury Road)це фільм про подорож в постапокаліптичному пустельному світі, де вода стала головним ресурсом людства. Він вийшов на великі екрани в 2015 році. Зняв кіно австралійський режисер Джордж Міллер відомий своєю трилогією про Божевільного (Шаленого Макса). Дорогу Гніву вважається продовженням попередніх частин, але також її можна сприймати як оригінальний твір.

Нам розповідають історію виживання колишнього поліцейського Макса Рокатанські, тілоохоронця Фуріоси і їхніх супутників. Джордж Міллер на сімдесятому році життя зміг створити бодренький бойовик з цікавими персонажами, погонями, сюжетом, надмірно драйвовим екшеном. Йому вдавалося зняти четверту частину краще за попередні фільми про Шаленого Макса.

Не одні спецефекти роблять кіно захоплюючим, але й чудова акторська гра. Макса Рокатенські майже не промовляючи слів втілює неперевершений Том Харді. Він майстерно показує емоції за допомогою міміки, погляду, жестів, криків, додає драматичності герою боєвику. Шарліз Терон провела не менш значну роботу з своїм персонажем. Її Фуріоса – це трагічна, небезпечна, багатогранна жінка тіло охоронець, яка змушена виживати в жорстокому світі майбутнього.

Протистоїть головним героям тиран Безмертний Джо. Диктатор переконав своїх послідовників в власні всемогутності, божественності. Називати Шаленого Макса звичайним боєвиком неправильно. В ньому багато екшну, спецефектів, каскадерської роботи, енергійності, чого коштує гітарист з електрогітарою вогнеметом. Та незважаючи на візуальне оформлення Джордж Міллер не забув за сюжет. Саундтрек і операторська робота Джона Сіла чудово вписується в жорстокий світ постапокаліпсису.

Пригоди Макса, Фуріоси цікаво дивитися. Взаємодія між двома вигнанцями відчувається на протязі цілого фільму. «Шалений Макс: Дорога люті» не тупий блокбастер. Скоріше його можна назвати серйозним бойовиком, одним з кращих продовжень, оновлень старих франшиз. Вдала гармонія всіх перерахованих елементів створює незабутнє видовище. Звісно без Тома Харді й Шарліз Терон четвертий Макс міг стати провалом, але драматична гра цих двох акторів допомогла фільму Джорджа Міллера не залишитися звичайним другосортним продуктом. Рекомендуємо всім оцінити це хороше кіно в жанрі бойовик.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.