Alien: Covenant. Деградація Чужого Рідлі Скота

Фільм Рідлі Скотта «Чужий: Заповіт» (2017 р.) виявився суцільним розчаруванням, не мистецтво, навіть не хороший актракціон. Великий режисер зняв найгірше кіно в своєму житті. Його попередній фільм «Марсіанин» – це хороший твір. Знятий по біблійних мотивах «Вихід: боги та царі» (2014р.) набагато кращий за «Чужий: Заповіт». «Alien: Covenant» є продовженням фільма Рідлі Скотта «Прометей» (2012 р.) і прологом або пріквелом до класичного «Чужого» (1979р.). Невдале в «Чужому: Заповіт» майже все. Плюси: хороша гра Майкла Фассбендера, гарні космічні та планетарні пейзажі.

Далі один негатив: поганий сценарій, безхарактерні персонажі, Тупість головних героївб’є всі рекорди, чужий з’являється на хвилин 15 від сили. І це кіно претендувало на глибину, в ньому згадується проблема Творця і творіння, яка показується бездарно. Рідлі Скотт, для шанувальників мистецтва демонструє 2 хвилини музики Ріхарда Вагнера, статую “Давида” Мікеланджело Буонарроті, згадує вірш «Озімандія» Персі Шеллі. Нічого не може врятувати цю провальну роботу. Фільм немає смислу, сюжет примітивний, навіть не лякає, а це «хоррор».

Деякі критики побачили в «Чужому: Заповіт» ідеї Фрідріха Ніцше, критику релігії, або це нахабна брехня, або ці рецензенти незнайомі з філософськими, релігієзнавчими працями. Робот (Андроїд), монстри цікавіші за людей. Команда космічного корабля «Заповіт» – це суцільний набір безвідповідальних ідіотів. Дивлячись фільм, ловиш себе на думці, якщо тупість людства 2114 року настільки зашкалює, тоді їх геть не шкода.

Весь екіпаж заслуговує на смерть, більше того, своїми безглуздими діями, вони її на себе накликають. Дивлячись це кіно можна розчаруватися в майбутньому людства! Краще не витрачати час на цей провальний фільм. «Прометей» більш вдалий проект. Класичні: «Чужий» Рідлі Скотта чи «Чужі» (1986) Джеймса Кемерона залишаються непідробними шедеврами світового кінематографу в своїх жанрах.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.