У Китаї заборонять неповнолітнім відвідувати релігійні служби

За повідомленням католицького інформаційного агентства «Catholic Herald», в низці регіонів КНР з 1 лютого 2018 року набула чинності юридична постанова, що зобов’язує на території християнських церков публікувати вивіску «Неповнолітнім вхід заборонено».

Законопроект, що набрав чинності свідчить, що порушення та  недотримання цієї вимоги провокує до закриття релігійної громади і зняття її з реєстраційного положення.

Як зазначає «InVictory», після Інтернет-кафе та клубів за дозвіллям, християнська церква займає третій щабель, куди не залишається місця неповнолітнім жителям Китаю.

В свою чергу місцеві християнські юристи та громадські діячі запевняють, що законодавче табу – непорозуміння і абсурд.  Місцеві християнські активісти відзначають, що не існує жодних юридичних підстав для заборони неповнолітнім відвідувати місця релігійного культу, а прийнятий законопроект лише показує ігнорування свободи віросповідання та забезпечення гарантії конституційних норм Китаю.

Китайські правозахисники запевняють, що у випадку, Коли неповнолітні відвідують  інтернет-кафе безпідставно проводячи час годинами блукаючи онлайн-іграми, місцевий китайський уряд і поліція закривають на це очі. Проте парадоксально, що це ж саме не стосуватиметься у випадку, коли справа піде про заборону дітям перебувати в культових релігійних місцях.

«Це безглуздо», – зазначають правозахисники.

Нагадаємо, що текст Конституції Китайської Народної Республіки чітко декламує релігійну свободу громадян, а державні закони проголошують, що підлітки і діти не можуть бути дискриміновані за ознакою релігійних переконань.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.