Президент США Дональд Трамп заборонив фінансування абортів з держбюджету

Нещодавно уряд США на чолі з Президентом Дональдом Трампом сформулював стратегічну концепцію розподілу коштів в осередки місцевих бюджетів. Відтепер штати прийматимуть суверенне рішення з питань інвестицій у конкретні організації. Як зазначають чимала кількість американських ЗМІ, результатом такого підходу стало скасування положення закону, який зобов’язує державний фінансовий апарат підтримувати абортивні клініки. Нагадаємо, що закон, який фінансував аборти був прийнятим в останні дні президентської каденції Барака Обами.

Президент США Дональд Трамп в політичному курсі став першим американським лідером в історичному хронотопі, який звернувся до учасників щорічного «Маршу за життя». Звертаючись до цивільних активістів, релігійних провідників, усіх очільників та активістів маршу 19 січня 2018 року Трамп подякував за підтримку вагітних жінок.

Президент також сформулював свою підтримку законопроекту в Палаті представників, який має на меті сформувати законодавчі положення, які врегулювали б заборону аборти на пізніх термінах вагітності, коли ненароджені діти стають чуттєвими до болю. В свою чергу Трамп закликав сенаторів у короткостроковий термін прийняти цей важливий закон.

Нагадаємо, що вперше в американській хроніці дана заборона стала введеною у 1984 році президентом-республіканцем Рональдом Рейганом. Через деякий час у 1993 році демократ Білл Клінтон скасував його в 1993 році, а починаючи з 24 січня 2009 Барак Обама став черговим президентом, який сформулював положення закону, що  скасовує заборону.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.