«Перший месник: Інша війна» (Captain America: The Winter Soldier). Спроба оновити кінокомікси Марвел

«Перший месник: Інша війна», в оригіналі «Капітан Америка: Зимовий солдат» від братів Руссо – один  з кращих фільмів від студії «Марвел». Кіно є продовженням пригод супергероя в синьому костюмі з щитом. З акторської команди виділяються Семюела Л. Джексона і Роберта Редфорда. Непогано виглядають Кріс Еванс, Себастьян Стен і красива Скарлетт Йохансон.. Вас здивують несподіваним сюжетним поворотом, міцно поставленими сценами бою, яскравим екшном.

Перша частина фільму вдалася не просто назадовільно, але навіть на відмінно. В цьому кіно актори намагаються додати драматичні нотки, змусити глядача співпереживати персонажам на екрані. Роберт Редфорд, відповідає за політичну інтригу, яку ми зовсім не сподівалися зустріти в пригодах бравого капітана Америка. На жаль, фільм братів Руссо у другій частині втрачає всю конспіративність і триває по законах коміксів.

«Перший месник: Інша війна» піднімає проблеми: свободи, безпеки, дружби, відповідальності і влади. І звичайно він на багато краще за перший фільм про героя зі щитом, в нас більш знаменитим за назвою «Перший Месник». Тут є вибухи, гігантські летючі кораблі, натяк на любовну лінію, хороші трюки.

Кіно намагається внести нове дихання в екранізації коміксів «Марвел», до нього виділялася, лише перша «Залізна людина». Сценаристи і режисери брати Руссо постаралися зробити своє творіння якісним, хоч не без невдалих елементів. Оскільки це блокбастер, то дивитися його рекомендується на великому екрані. Кіно гарне, але не шедевр.

 

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Суспільний портал Wake up
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.