«Перший месник: Інша війна» (Captain America: The Winter Soldier). Спроба оновити кінокомікси Марвел

«Перший месник: Інша війна», в оригіналі «Капітан Америка: Зимовий солдат» від братів Руссо – один  з кращих фільмів від студії «Марвел». Кіно є продовженням пригод супергероя в синьому костюмі з щитом. З акторської команди виділяються Семюела Л. Джексона і Роберта Редфорда. Непогано виглядають Кріс Еванс, Себастьян Стен і красива Скарлетт Йохансон.. Вас здивують несподіваним сюжетним поворотом, міцно поставленими сценами бою, яскравим екшном.

Перша частина фільму вдалася не просто назадовільно, але навіть на відмінно. В цьому кіно актори намагаються додати драматичні нотки, змусити глядача співпереживати персонажам на екрані. Роберт Редфорд, відповідає за політичну інтригу, яку ми зовсім не сподівалися зустріти в пригодах бравого капітана Америка. На жаль, фільм братів Руссо у другій частині втрачає всю конспіративність і триває по законах коміксів.

«Перший месник: Інша війна» піднімає проблеми: свободи, безпеки, дружби, відповідальності і влади. І звичайно він на багато краще за перший фільм про героя зі щитом, в нас більш знаменитим за назвою «Перший Месник». Тут є вибухи, гігантські летючі кораблі, натяк на любовну лінію, хороші трюки.

Кіно намагається внести нове дихання в екранізації коміксів «Марвел», до нього виділялася, лише перша «Залізна людина». Сценаристи і режисери брати Руссо постаралися зробити своє творіння якісним, хоч не без невдалих елементів. Оскільки це блокбастер, то дивитися його рекомендується на великому екрані. Кіно гарне, але не шедевр.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.