Парафіяни реформатської церкви Швейцарії відтепер жертвуватимуть у криптовалюті

Нові технологічні здобутки з використанням обігу електронних коштів – явища на які зверне увагу найкрупніше віросповідання Швейцарії. Повсякденне використання криптовалюти як одного з різновидів цифрового грошового обміну стало буденним явищем жителів Цюриху. Не оминуло це осторонь і духовну сферу буття, і клірики євангелічної церкви Швейцарії надали можливість вносити добровільні пожертви на розбудову церковної інституції в криптовалюті.

Як повідомляє інформаційний ресурс «newsweek.com» церковні осередки швейцарської церкви заповнила молода генерація вірян, які завжди пліч-о-пліч з цифровими електронними нововведеннями, до яких адаптуються оперативно. Єпископат реформатської церкви Швейцарії зважаючи на таку тенденцію, яка врешті-решт, втішає кліриків, оскільки власне у ній бачить майбутню перспективу розвитку церкви, пожертви в електронному валютному обігу зробили доступною у більшості приходів Цюриха та великих містах.

Заради зручності та комфортабельності проводити електронні грошові операції стає невід’ємною складовою, особливо з використанням комунікативних Інтернет-ресурсів, що дозволяє не відриватись від основних завдань або відпочинку.  , церкву відвідують в основному молодь, і лідери ICF вирішили йти в ногу з часом.

З цього приводу єпископат кліриків церкви Ніколас Леглер  запевнив, що серед служителів панує єдина позиція щодо криптовалюти і вважає, що такі технологічні здобутки стануть фундаментальними в повсякденній реальності вірян.

«Ми захоплені будівництвом церкви, яка спілкуватиметься мовою нашого часу і з’єднуватиме сучасних людей усіх прошарків суспільства», – сказано на офіційній церковній сторінці єпископату у  «Instagram».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.