Папа Бенедикт XVI відзначив свій день народження

256 Римський понтифік, відомий богослов та мислитель Йозеф Ратцингер, відзначив своє 91-річчя.   Папа Бенедикт XVI проводить святкування у вузькому колі на монастирській території «Mater Ecclesia» разом зі старшим братом Георгом Ратцингером. Після свого офіційного зречення з виконання папських адміністративних обов’язків, яке набрало чинності 11 лютого 2013 року, у монастирському комплексі «Mater Ecclesia» екс-кардинал Йозеф Ратцингер Папа Бенедект XVI постійно перебуває на його території працюючи над новими теологічними проблемами, а також публікуючи нові наукові праці.


З 16 квітня 2018 року, з нагоди дня народження, папа отримав подарунки та вітання префекта Конгрегації Східних Церков кардинала Леонардо Сандрі. Серед почесних гостей у «Mater Ecclesia» з групою австрійських ченців цистерціанського абатства прибув з вітаннями та дарунками Максиміліан Хайм. Один з найприємніших дарунків, що отримав іменинник з нагоди свята – офіційне довідкове видання «Oriente Cattolico».Також 16 квітня 2018 року у Ватикані був запланований показ прем’єри документального фільму «Бенедикт XVI – момент істини», який транслюватиметься в ефірі італійського католицького телеканалу «TV2000».

Нагадаємо, що 256-й єпископ Риму Бенедект XVI народився в баварському містечку Марктль 16 квітня 1927 р в родині комісара жандармерії Йозефа Ратцінгера і Марії Ратцингер.З 1949 по 1951 рік Ратцингер студіював філософію і теологію у Вищій школі філософії та богослов’я у Фрайзінгу. 29 червня 1951 був висвячений на клірика у місцевій католицькій парафії. З 1952 по 1959 рік викладав догматичну і фундаментальну теологію у Вищій школі філософії та богослов’я у Фрайзінгу. Починаючи з 1953 р стає доктором богослов’я, в 1957 р – професором, завойовуючи статус-кво блискучого теолога на німецьких теренах. З цією репутацією Йозеф Ратцингер викладав в університетах Бонну, Мюнстера, Тюбінгена, Регенсбурга. З 1962 по 1965 рік активно брав участь в роботі II Ватиканського Собору в якості радника архієпископа Кельна, кардинала Йозефа Фрінгса.

28 травня 1977 пройшов єпископську хіротонію і зайняв архієпископську кафедру Мюнхена і Фрайзінг. 27 червня того ж року був зведений Папою Павлом VI кардиналом. 25 листопада 1981 року Папа Іван Павло II призначив його префектом Конгрегації доктринації віри. З 6 листопада 1998 року – віце-декан Колегії кардиналів, а з 30 листопада 2002 року – її декан.
Після смерті Івана Павла II 9 квітня 2005 р конклав обрав його 265-м за рахунком Єпископом Риму. Церемонія інтронізації мала місце 24 квітня того ж року.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.