«Нічні Ігри» (Game Night) 2018

«Нічні Ігри» (Game Night) це детективна комедія з елементами триллера від молодого американського режисера Джона Френсіса Делі. Вийшло кіно в 2018 році. Головні ролі зіграли канадська актриса Рейчел Мак-Адамс і американський актор Джейсон Бейтман. Часто вказують ще й співрежисера фільму – Джонатана Гольдштейна. Сценарій написав Марк Перес, ранні його тексти були не дато хороші, але з «Нічними Іграми» все вийшло добре.

Кіно наповнене різними видами гумору. В ньому присутні вульгарні жарти, їх всього за фільм тільки близько трьох. Нам розповідають історію стосунків молодої азартної пари Макса і Енні. Двоє молодих людей люблять грати в різні нічні ігри, вгадування слів, настільні, рольові тощо. Настає один момент, коли вони вирішують прийняти участь в особливій грі. Що відсилає нас до «Гри» (The Game) американського режисера Девіда Фінчера. Автори намагаються додати драми, напруження, хоч комедійність переважає.

Крім дуету Рейчел Мак-Адамс і Джейсона Бейтмана гарно зіграли такі актори: Джессі Племонс, Кайл Чандлер, Шерон Хорган, Кайлі Банбері та ін. Відмітимо операторську роботу Беррі Петерсона. Фільм знятий професійно,а  за сюжетними поворотами цікаво спостерігати. В кіно вам покажуть автомобільні погоні, сцени бою. Детективна комедія наповнена різними інтригами. «Нічні Ігри» також демонструють легку романтичну драму.

Всім, хто не зверне увагу на декілька досить вульгарних жартів, зможуть оцінити хороший гумор, акторську гру і старанність всієї команди, яка створювала цей фільм. Окремо виділимо пісню гурту Queen «Don’t stop me now», вона вдало передає всю життєлюбство, цілеспрямованість, енергійність Макса і Енні (в реальності Рейчел Мак-Адамс 39, а Джейсону Бейтману  50 років).

Рекомендуємо всім переглянути цю чудову комедію. Незважаючи на декілька жорстоких сцен, вульгарних жартів, кіно вийшло світлим. Воно наповнені чорним гумором, але персонажі фільму демонструють нам взаємопідтримку, розум, власні життєві принципи, співчуття. «Нічні Ігри» є якісною комедією, яка не викликає нудоти, не набридає, а гарно розважає, зацікавлює і смішить.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.