«На межі-2018»: в Україні відбудеться християнський байкер-фест

Унікальна і незвична подія, що об’єднає українських християн під егідою мотолюбителів позначиться проведенням  Другого байкерського фестивалю в країні. Як зазначають координатори проведення заходу, уже вдруге подібна зустріч уніфікує християн, любителів мотодрайву та великих швидкостей, які плекають віру в Христа. Модератори запевняють, що зареєструватись і взяти участь у фесті матимуть змогу усі бажаючі попередньо заповнивши реєстраційну анкету; до того ж, захід постає незаангажованим у конфесійному сенсі.

Захід християн-байкерів «На межі-2018» планує місцем свого проведення село Коліниці, що на Київщині з 11 по 13 травня 2018 року. З позиції організаторів, ключовою метою фестивалю є спільними зусиллями об’єднати усіх християн, котрі захоплені мото-технікою та мотоциклічними подорожами. Байкер-фест допомагатиме виконувати і місіонерську функцію, продукуючи основи християнської поведінки, згуртованості, товариськості та взаємодопомоги. Поруч з цим, фестиваль допоможе знайти однодумців з різних українських куточків.

«Мотоцикл – це дорога, а в дорозі кожен потребує молитви, сприяння, взаємодопомоги. Ми хочемо створення спільноти людей, що підтримують один одного в молитві, в служінні, в дорозі», – коментують організатори події.

Організація фестивалю репрезентує насичену програму, до змісту якої входитиме спільна молитва, євхаристія і навіть спілкування у вогнища зі справжньою байкерською вечіркою.

Справжнім ажіотажем події стане можливість зустрічі з кенійським місіонером Едом Сівіцем. Служитель уже тривалий час займається благодійністю та проповіддю у Кенії; а для ефективної мобільності в пересуванні згідно з власними поставленими цілями, пастир Сівец використовує мото-техніку.

Згідно з умовами в участі у фестивалі пропонується два основні формати. Варіант, вартість якого коштуватиме 700 українських гривень входитиме святкове барбекю, триразове харчування впродовж тривалості усього фесту, а також нічліг на дві доби. В економ варіанті включатиметься одна ніч відпочинку вартість якої 450 гривень.

Для участі усі учасники повинні пройти реєстрацію на офіційному порталі проекту namezhi.in.ua

Організатори вбачають в досяжності не лише місіонерської мети, але й початку розвитку справжніх християнських байкерських мото-традицій в Україні.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.