МЗС України захистив українських мусульман, яких незаконно допитують у Росії

Нещодавно Міністерство закордонних справ України висловили ноту протесту щодо незаконного затримання і арешту громадян України, яких насильно було доправлено російськими спецслужбами до Російської Федерації.

Як повідомляє інформаційний ресурс «Іслам в Україні», Муслім Алієв, Емір-Есеїн Куку, Вадим Сірук, Енвер Бекіров, Рефат Алімов разом з Арсенем Джепаровим, що є українськими громадянами на тимчасово окупованій території АР Крим, насильно відвезені до держави-агресора у зв’язку зі сфабрикованим обвинуваченням у терористичній діяльності.

За словами Сінавера Кадирова, координатора Комітету з захисту прав народу кримських татар, мета російської влади подібними діями є створення ілюзію виконання хорошої роботи і в перспективі – отримання привілеїв від влади. Інформаційний ресурс «Релігія в Україні» зауважує, що серед в’язнів кримськотатарського населення в окупованому Криму чимала кількість дискримінованих за релігійною ознакою щодо приналежності до ісламу.

Своїми діями влада Російської Федерації порушує норми міжнародного права відповідно до яких державі-окупанту заборонено примусове переміщення громадян окупованої держави до держави, що окупувала. Як повідомляє офіційний портал українського зовнішньополітичного відомства, вчинення таких протиправних дій з боку російської влади, тягне за собою міжнародно-правову відповідальність.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.