Мультиплікаційний фільм «Зоотрополіс» (Zootopia) 2016

Компютерно-анімаційний фільм «Зоотрополіс» (Zootopia) був знятий в 2016 році режисерами Річем Муром, Джаредом Бушем, Байроном Говардом. Мультфільм демонструє нам світ, де люди не з’явилися, замість них живуть цивілізовані, розумні звірі. Цей проект з головними героями хитрим лисом і пацифісткою кролицею –нагадує мультсеріал «Ну постривай», але відрізняється від нього деталізацією, прописаними персонажами, проблемними темами, роздумами.

«Зоотрополіс» можна назвати шедевральним анімаційним фільмом. Він отримав хороші відгуки від глядачі, критиків, а також здобув численні нагороди. Австралійська премія відзначила цей мультфільм, як кращий фільм року. При створенні звіриного, людиноподібного світу автори надзвичайно старалися. В кожній локалізації, ми бачимо працелюбство, натхнення і знання своєї справи.

Захоплюючий сюжет «Зоотрополісу» не дає змоги занудьгувати. Жанр анімаційного фільму є кримінальним детективом з комедійними елементами. Нам демонструють цікавих персонажів: кролицю Джуді Гопс, лиса Ніка Уайлда, лінивця Бліца, крота Містера Біга та ін. Всі герої настільки добре створені, з власними емоціями, цілями, що ми переживаємо за їхню долю. Мультфільм не завжди передбачений, нас чекають неочікувані сюжетні повороти, розвиток головних героїв.

«Зоотрополіс» створений не тільки для самих маленький, але для будь-якої вікової групи. В мультфільмі підкреслюються проблеми: расизму, забруднення середовища, дискримінації, нетерпимість до інших людей. Творці анімаційного фільму відвідували великі міста, савани Африки, консультувалися з зологами, щоб адекватно відтворити різні кліматичні зони в «Зоотрополісі».

Мультфільм демонструє вдало підібраний саундтрек. Він добре поєднує якісні комедійні елементи , але не забуває про драматичність в сюжетних лініях головних героїв. Творці мультиплікайного фільму порадують нас  і жартами, і серйозною політичною сатирою на суспільство. В «Зоотрополісі» є пародійні сцени на відоме кіно і серіали: «Хрещений батько», «Breaking bad», «Смертельну зброю» та ін. Автори показують неоднозначного лиходія, який не є стереотипним абсолютним, всемогутнім злим антагоністом. Не звинуватиш мультфільм в надто довгій тривалості. Він вдало збалансований, тому й недоліків шукати не хочеться.

«Зоотрополіс» (Zootopia) – це шедевр мультиплікаційного мистецтва. Такі якісні анімаційні фільми виходять не часто. Його можна порівняти з прекрасними мультфільмами Піксар: «Вверх», «Валлі», «Рататуй». Автори продумали всі складові елементи. Чудова анімація, цікавий сюжет, харизматичні герої роблять твір цілісним. Вас розсмішать, налаштують задуматися, покращать настрій. «Зоотрополіс» демонструє негативні сторони суспільства, але возвеличує гідність, життєлюбство, повагу до іншого і розуміння .

 

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Oleg

    Класний мульт. Чудова озвучка і сподіваюся буде знято продовження . Рекомендую усім подивитися. Якщо є у вас діти сядьте і подивіться з ними добрий мультик і з чудовими персонажами

    Відповіcти
  2. Dima

    Інколи хочеться забути про реальний світ і подивитись добрий мультик. Це тей самий мультик.

    Відповіcти