«Місто Гріхів» (Sin City) 2005

«Місто Гріхів» (Sin City) – хороший драматичний фільм по однойменних  коміксах Френка Мілера, який виконаний в чоно-білому кольорі, з додаванням жовтого і червоного. Зняв кіно американський режисер Роберт Родрігес. На великі екрани воно вийшло в 2005 році. «Місто Гріхів», хоч і кінокомікс, але він не є дитячим чи підлітковим. Нам розповідають історії корумпованого, злочинного світу наповненого вбивствами, обманом, жорстокістю.

Фільм складається з трьох глав: «Важке прощай», «Велике смачне вбивство», «Цей жовтий Покидьок». Розповіді персонажів нагадують детективи, а візуальне оформлення схоже на жанр «нуар». В Місті Гріхів справедливість, закон рідко діють, тому боротьба банд, мафіозних кланів – звична справа для цього світу. В кіно є герої з надприродніми силами, але це не Марвел.

Продажна поліція, політики, церковні служителі, повії, бармени, майже кожний замішаний в злочинах. Страх, небезпека – постійні супутники всесвіту Френка Міллера. Оригінальні монологи, цікавий сюжет, хороша акторська гра, вдалий саундтрек є частинами цієї художньої стрічки. Роберт Родрігес поєднує драматизм, трагічність існування з чорним гумором, який допомагає показати Місто Гріхів в цілісності.

Режисер кіно не тільки зняв свій проект, він виступив ще й оператором, сценаристом екранізації коміксів. Актори зіграли чудово, їхня емоційність, міміка, прекрасне перевтілення в персонажів додає реалістичності. «Місто Гріхів» демонструє видовище, екшен сцени, перестрілки. Фільм Родрігеса не тільки коміксовий бойовик, але також оригінальний, з неочікуваними сюжетними поворотами кримінальний триллер.

Ролі виконали: Міккі Рурк, Брюс Вілліс, Елайджа Вуд, Майкл Медсен, Клайв Оуен, Бенісіо Дель Торо. Гарні актриси схожі на рокових жінок з нуарів 30-х, 40-х років. Особливо вражає гра: Карли Гуджино, Джессіки Альби, Розаріо Доусон, Девон Аокі. «Місто гріхів» демонструє досить жорстокі сцени, але всі вони потрібні, щоб відчути реальність порочного світу Френка Міллера. Роберту Родрігесу вдалося зняти один з кращих своїх фільмів. Не рекомендуємо вам оминати це кіно.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.