«Месники: Війна Нескінченності» (Avengers: Infinity War) 2018

«Месники: Війна Нескінченності» (Avengers: Infinity War) – це черговий фільм з кінематографічного всесвіту Marvel. Неозброєним оком видно старання авторів зробити епічний проект про супергероїв на великому екрані. Звісно назвати його шедевром язик не повернеться. В своєму жанрі вийшло непогане кіно. «Месники: Війна Нескінченності» (Avengers: Infinity War) не перемога мистецтва, а продуманий атракціон.

Режисери брати Руссо поєднали в одному проекті майже всіх персонажів з попередніх 18 фільмів Marvel. Сюжет кінострічки дуже простий. Головний злодій прагне зібрати чарівні артефакти, стати з їхньої допомогою всемогутнім. Танос – це ім’я антагоніста в «Месниках: Війна Нескінченності», який має прописаний характер, мотивацію, емоційність, драматизм. Зміг зробити цього космічного фіолетового завойовника живим актор Джош Бролін.

Перед нами не розповідь Месників, а історія священної війни Таноса. Злодій має  прибічників, армію, власну ідеологію. Впевненість в своїй правоті, сильна воля, надзвичайна сила, холоднокровність формує одного з кращих злодіїв в екранізаціях коміксів від Marvel. Протистояти антагоністу збираються різні супергерої: Тоні Старк, Тор, Вартові Галактики, Капітан Америка та ін. Танос переконаний, що перенаселеність – це лихо для балансу, тому він заради благородної мети намагається винищити половину живих істот в Всесвіті.

«Месники: Війна Нескінченності» (Avengers: Infinity War) є третьою частиною франшизи про Месників. Фільм поєднує комедійні елементи з драматизмом. Особливо виділяється трагічність, яку демонструють актриси Зої Салдана, Елізабет Олсен. Найголовніше в цьому кіно спецефекти, битви супергероїв, локації далеких планет. Гумор у кінострічці різний, в більшості випадків хороший, але зважаючи на серйозність подачі планів космічного завойовника, часто заважає переживати глядачам за долю героїв.

Нас переконували, що «Месники 3» є самостійною роботою, а «Месники 4» не пов’язані з третьою частиною. Звісно – це все відмовки, четверта глава продовжить події «Месників: Війна Нескінченності» (Avengers: Infinity War). Брати Руссо дивують несподіваним фіналом, смертями супергероїв, жорстокими сценами.

Всі досягнення цього кіно, його трагічність перекреслюється продовженням. До 2025 року продюсер Кевін Файгі планує продовжувати знімати фільми про супергероїв. Головна проблема проекту – це несамостійність. Щоб оцінити третіх Месників варто переглянути попередні фільми Marvel. В підсумку ми отримали непоганий кінокомікс, хоч далеко не найкращий, адже існує «Логан», «Темний Лицар», «Хранителі», «Місто Гріхів» та ін. Чи вийшло в Marvel створити дійсно велике кіно? Ні! Спробу зараховано, але більше самостійності наступного разу

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.