Месники: Ера Альтрона (Avengers: Age of Ultron). Екшн, як баблодойка

«Месники: Ера Альтрона» – це черговий фільм кіновсесвіту «Марвел» від Джоса Уіддона. Тут боряться зелений перекачаний монстр проти людини в залізному костюмі і додатковый броні. Багато екшена, руйнування, армії роботів, спецефекти на першому місці. В продовженні «Месників», ще менше сюжету, сенсу, акторської гри. Іноді здається, що іграшки борються проти іграшок, сцени насильства сприймається в кіно, як несправжні. Вам не буде потрібно переживати за те, що відбувається на екрані.

У фільмі «Месники: Ера Альтрона» з’являються додаткові супергерої, щоб глядачі непритомніли від захвату. Але, немає такого ефект, навіть рій роботів починає набридати. Багато моментів просто не пояснюється глядачеві. Питання? Навіщо! Тут літає людина в залізному костюмі, стріляють лазерами, все трощать, адреналін підскочив, більше нічого і не потрібно.

Головний лиходій нагадує образливу людину, але ніяк не безпристрасний, штучний інтелекту. Місцями нам дають трохи гумору, але його злочинно мало. Головний недолік фільму в тому, що, там де закінчується екшн, одразу стає нудно. Гра акторів так собі, від сценарних знахідок хочеться покинути кінотеатр.

Найкраще, що є в кіно – це звичайно спецефекти, немає ніяких переживань за долю персонажів. Що робить суперінтелект і за сумісництвом лиходій Альтрон? Він б’ється своїми залізними кінцівками, крім того дуже погано аналізує, але в оригіналі має дуже дивний і гіпнотичний голос. Підсумок передбачуваний: хороші хлопці обов’язково переможуть, трохи посваряться, а потім разом справляться з проблемами, помиряться. «Месники: Ера Альтрон» створені для розваги, насолоди для очей, але не більше.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.