«Месники» (The Avengers ). Блокбастер про команду супергероїв

«Месники» – це блокбастер від Джосса Відона про об’єднання багатьох супергероїв «Марвел» в одну команду, які рятують людське суспільство від «Зла». Режисер створив його в 2012 році. Чи хороший цей фільм? Багато глядачів задавали собі це питання. Що ж давайте розбиратися. Ми спостерігаємо за зеленим монстром, скандинавським богом, людиною в звичайному костюмі зі щитом, геніальним вченим в роботизованому костюмі, жінкою в ообтягуючій формі, однооким крутим чоловіком, стрільцем з луком і стрілами.

Вся компанія ґрунтується на коміксах видавництва «Marvel», їх мета розважати людей, ні в якому разі не обтяжувати унікальним сюжетом, змістом. Навіщо фільму «Месники» серйозний тон розповіді, коли ми маємо жарти, спецефекти і красивих акторів. Для чого дивитися пригоди супергероїв і їх протистояння з ворожою армією, керованої харизматичним лиходієм? Звичайно, для розваги, для того щоб відпочити після важкого дня, забутися, подивитися на крах мегаполісу.

На фільм ви можете піти і з дівчиною, дружиною, дітьми, і сім’єю. Особливо кривавих сцен там немає, насильство виглядає мальованим і безпечним, але адреналін підскочить. Актори грають, непогано, особливо Роберт Дауні-молодший, Тома Хідлстон, Марк Руффало та ін. «Месники» краще дивитися в кінотеатрі, ніж на комп’ютері, візуального задоволення більше отримуєте тільки на великому екрані.

Фільм не шедевр, але в своєму роді він хороший, місцями навіть дуже. Видно, що режисер старався, коли створював «Месників». Джосса Відона спробував, поєднати героїв з різних фільмів кіновсесвіту «Марвел» в одному проекті. Особливого новаторства тут не буде. Спецефекти хороші, сюжет має достатньо багато дірок і кліше. Про плюси і мінуси – не головне, головне, що злі дядьки переможені на радість обивателів, а добрі вечеряють разом. Кіно не вимагає досвідченого в кінематографі глядача, воно для всіх, не дивлячись на професії, статус.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.