Людина зі сталі (Man of Steel). Супермен від Зака Снайдера і Крістофера Нолана

«Людина зі сталі» – погляд на історію про супермена від Зака Снайдера. У фільмі є весь шлях дорослішання головного героя, від дитинства до непереможного чоловіка в синьому костюмі і червоному плащі. Крім того, тут присутня додаткова лінія про рідну планету Супермена «Криптон», яка нагадує світ Пандори з «Аватара».

Хорошу гру демонструє Рассел Кроу, він поєднує в одній ролі: батька, вченого, наставника, бійця і гарного хлопця. Сама людина зі сталі, дорослішає, рефлексує, шукає правду про своє походження, мабуть постарався один зі сценаристів, знаменитий Крістофер Нолан. Перша половина фільму проходить майже без спецефектів. Головний героя актор Генрі Кавелл грає не надто добре.

У кіно є невиразний персонаж Кевіна Костнера (опікуна супермена), притягнута за вуха закоханість подружки Лоїс Лейн. В середині проекту Зака Снайдера, прилітають лиходії, вони прості солдати і злочинці, їм пощастило вижити і долетіти третьої від Сонця планети. Звичайно, інопланетяни хочуть знищити людей, змінити при цьому Землю, трансформувати її клімат. Австралійський актор Майкл Шеннон грає головного антагоніста генерала Зода, його персонаж дійсно вийшов чудовим. Другу половину блокбастера займає битва двох суперлюдей, вони після  своєї сутички залишають одні руїни, знищуючи невинних жителів.

Спецефекти поставлені чудово, але вони з часом набридають. Одним з сценаристів є Крістофер Нолан, але нажаль фільм «Людина зі сталі» знімав Зак Снайдер. Для цього режисера головне візуалізація. Тому, планета Криптон, знищення міста вдалися краще за сюжет і сенс. Пощастило, що у фільмі грають Рассел Кроу і Майкл Шеннон, без них вийшов би тільки екш розбавлений історією становлення. Ось таке кіно, «Людина зі сталі» можна подивитися, але воно не нове слово в екранізації супергероїв.

 

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.