Фільм Ліга Справедливості (Justice League) 2017

Ліга Справедливості – це невдала екранізація коміксів DC, яка була знята двома режисерами, перезнімалася і намагалася заробити більше грошей за своїх конкурентів Марвел. Фільм нерівномірний і рваний, пафос і  темні тони Зака Снайдера боряться з світлими кольорами і легкістю Джоса Уідона. За ними двома відчувається важке дихання продюсерів, їхня безмежна жадність. Це кіно можна сміливо назвати баблодойкою, воно зовсім не мистецтво, навіть до якісного атракціону не дотягує.

Ліга Справедливості конкурує з марвелівськими «Месниками», «Вартовими Галактики». Сценаристи не постаралися написати хороший сценарій, монтаж псує непогану операторську роботу. Для більшості людей герої цього фільму невідомі, крім Бетмена, Супермена. Звичайно гіки знають про Флеша, Аквамена та ін. Команда  Ліги Справедливості погано взаємодіє. Місцями присутній, але незавжди він невдалий. Фільм нудно дивитися. Не вистачає харизматиності в цих коміксових персонажах.

Світ DC, який нам демонструють не зацікавлює. Навіть бойові сцени рідко розважають. Непогана гра в Джейсона  Момоа, Езри Міллер і Галь Гадот. Інші актори не запам’ятовуються. Головний лиходій – це просто стереотипне зло, нітрохи нереальне, відчувається графічність лиходія, йому не віриш. Безлика армія демонів повторює таку саму навалу інопланетян з фільма «Месники». За героїв не переживаєш. Важко зануритися навіть в екшн «Ліги Справедливості». Цей проект наводить сон і змушує постійно дивитися на годиник.

В фільмі присутні й позитивні моменти. Місцями лунає вдала музика, рідко, але  все таки проявляються хороші спецефекти. Гумористичність персонажа Езри Міллер інколи виводить з стану дрімання. Брутальність та іронічність від Джейсона Момоа непогано розкриває характер його героя, роблячи його хоч трохи живішим за інших. Окремо виділяється приємність, шарм Галь Гадот, яка втілює на екрані Дивожінку.

«Ліга Справедливості» майже в усьому програє        більшості фільмам Марвел. Тут ми не побачимо ні командної роботи, ні дружби, ні досить якісного гумору, ні цікавих пригод. Про основних героїв ми нічого не знаємо, їхня історія життя невідома. «Месники» Марвел вийшли кращими за команду супергероїв DC. Сюжет вгадується з перших сцен  цього кіно. Основна проблема «Ліги Справедливості» – це орієнтація тільки на бабло, знімальний процес за участі двох режисерів, сценарій на скору руку, відсутність хорошого саундтреку. Краще передивитися дилогію «Вартові Галактики» Джеймса Ганна, особливо його першу частину.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.