Лідер російських іудеїв розповів як раціонально використовувати соціальні мережі

Лідер російських іудеїв розповів як раціонально використовувати соціальні мережі

Нещодавно головний рабин російських євреїв Берл Лазар під час проведення моніторингу щодо активного використання мережевих ресурсів підлітками, закликав єврейську молодь у всьому світі щодо раціонального використання соціальних мереж.

Як підкреслює у своєму повідомленні інформаційне агентство «Інтерфакс. Релігія», з позиції Берл Лазара випливає,  що прагнення підлітків набирати величезне число вподобань «лайків» у соцмережах викликано страхом,  спровокований низькою самооцінкою і появи комплексу меншовартості. Єврейський лідер вважає, що такі фактори випливають з конфліктних ситуацій з підлітками, непорозуміння у стосунках з батьками.

В той час, коли об’єктивна дійсність бажає бути значно ліпшою, підліток знаходить утіху у соціальній мережі у формі нової реальності,  як спроба будувати нове життя і нові стосунки.

У свіжому березневому випуску іудейського російськомовного журналу «Леахим», Лазар зауважив: «Відхід у віртуальну реальність Інтернету – це вже симптом кризи»

Звісно, позиція релігійного провідника – не суб’єктивна критика концепції соціальних мереж, а форма їх раціонального використання. Звідси випливає, що уся девіантна поведінка підлітків у соцмережах, немов би індикатор, що констатує недостатність батьківської уваги та похибку у процесі виховання.

Б.Лазар зазначив, що якщо людина дотримується релігійних заповідей Божих з любов’ю, а також конструктивно будує своє життя не на релігійних фобіях, а на щирій повазі до Тори, то в цьому випадку людина досягає відразу двох цілей: по-перше, така особистість лишається шанованою серед людей, оскільки навколишні поважають праведних, а по-друге, людина виграє в якості власного життя, в неї з’являються нові продуктивні  сили для звершення нових творчих ідей, що закладені в потенціалі кожної людини.  А саме тому, соціальні мережі, на думку єврейського равина Лазара, стануть корисними для людства тільки через вміння доцільно використовувати, оволодіти собою та дотриманню основних заповідей.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.