Лідер російських іудеїв розповів як раціонально використовувати соціальні мережі

Нещодавно головний рабин російських євреїв Берл Лазар під час проведення моніторингу щодо активного використання мережевих ресурсів підлітками, закликав єврейську молодь у всьому світі щодо раціонального використання соціальних мереж.

Як підкреслює у своєму повідомленні інформаційне агентство «Інтерфакс. Релігія», з позиції Берл Лазара випливає,  що прагнення підлітків набирати величезне число вподобань «лайків» у соцмережах викликано страхом,  спровокований низькою самооцінкою і появи комплексу меншовартості. Єврейський лідер вважає, що такі фактори випливають з конфліктних ситуацій з підлітками, непорозуміння у стосунках з батьками.

В той час, коли об’єктивна дійсність бажає бути значно ліпшою, підліток знаходить утіху у соціальній мережі у формі нової реальності,  як спроба будувати нове життя і нові стосунки.

У свіжому березневому випуску іудейського російськомовного журналу «Леахим», Лазар зауважив: «Відхід у віртуальну реальність Інтернету – це вже симптом кризи»

Звісно, позиція релігійного провідника – не суб’єктивна критика концепції соціальних мереж, а форма їх раціонального використання. Звідси випливає, що уся девіантна поведінка підлітків у соцмережах, немов би індикатор, що констатує недостатність батьківської уваги та похибку у процесі виховання.

Б.Лазар зазначив, що якщо людина дотримується релігійних заповідей Божих з любов’ю, а також конструктивно будує своє життя не на релігійних фобіях, а на щирій повазі до Тори, то в цьому випадку людина досягає відразу двох цілей: по-перше, така особистість лишається шанованою серед людей, оскільки навколишні поважають праведних, а по-друге, людина виграє в якості власного життя, в неї з’являються нові продуктивні  сили для звершення нових творчих ідей, що закладені в потенціалі кожної людини.  А саме тому, соціальні мережі, на думку єврейського равина Лазара, стануть корисними для людства тільки через вміння доцільно використовувати, оволодіти собою та дотриманню основних заповідей.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.