Компанія Google стала об’єктом скандалу через відмову реклами лютеранського видавництва

Нещодавно у США всесвітньовідомий магнат «Google» став об’єктом непорозумінь з приводу відмови лютеранському видавничому товаристві «Concordia» (укр. «Злагода»)  у рекламуванні друкованої продукції лютеранського змісту. Як зазначає менеджер лютеранського видавництва Брюс Кінц у пості соціальної мережі Facebook, що ключовою підставою медіа ресурсу для табуювання реклами продукції стали «релігійні особливості» Concordia.

З метою раціонально налагодити усі суперечливі підходи в конфліктній ситуації Представник  Google в офіційному зверненні до видання підкреслив,  що все ж таки інформаційна система «вітає рекламний контент релігійно-просвітницького сегменту. Проте єдиним запобіжником ухиляння окремих рекламних блоків релігійного змісту є концепція політики конфіденційності користувачів.

«Ми забороняємо рекламодавцям використовувати конфіденційні дані, такі як раса, релігійна приналежність, політична приналежність або сексуальна орієнтація, щоб показувати рекламу користувачам, – стверджує Google.

Компанія апелює до політики конфіденційності персоналізованих даних, в якій усі рекламодавці не повинні використовувати в ключових словах категорії ідентичності для просування продукту.

Лютеранська спільнота в той же час стверджує, що видавнича компанія не апелює маркетинговими категоріями, оскільки продукція не призначена ринковий збут. Пастир та менеджер Брюс Кінц зауважив, що пошукова система рекомендувала деактивувати будь-які посилання на Ісуса або Біблію, щоб мати можливість використовувати рекламні продукти Google.

Незважаючи на гостру суперечливу ситуацію довкола християнської реклами, що ключова мета Concordia не комерційна, а місіонерська з метою проповіді Євагнелія у викладі євангелічно-лютеранської теології.  В свою чергу у прес-центрі видавництва повідомили, що товариство  не буде здаватися після дій Google, однак «шукатиме всі доступні можливості для поєднання людей з Христом».
 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.