Кімната (The Room) 2003

«Кімната» (The Room) – це поганий фільм зовсім не талановитого режисера, актора, сценариста, продюсера Томмі Вайзо, який вийшов на великі екрани в 2003 році. Кіно стало культовим, отримало своїх прихильників, але воно не стало від того хорошим. Насправді перед вами  унікальна ситуація, адже цей провальний проект знятий  ексцентричним чоловіком без жодної майстерності.

Томмі Вайзо придумав історію про банкіра Джонні, його друга Марка, дівчину Лізу. Банальний любовний трикутник між персонажами демонструє не драму, а комічні спроби зовсім не талановитої людини зняти фільм.  Всі сцени викликають сміх, акторська гра головного героя жахлива. Гумор не задуманий в цьому проекті, але він сам виникає через спроби показати емоції, сюжетно пов’язані епізоди і непотрібні сценарні фрагменти.

Томмі Вайзо не вміє грати. Він часто недограє, інколи переграє, без причини сміється. Шкода акторів, які знялися в «Кімнаті». Жахлива режисура, операторська робота, подоба смислу в розповіді. Переглядаючи цей проект ви будете здивовані його бездарністю. Сміятися або гніватися примусить вас Томмі Вайзо – іншого варіанту не буде.

Навіщо дивитися жахливе кіно? Причин мало дійсно адекватних. «Кімната» продемонструє глядачам, як не варто знімати фільми. Назвати його найгіршим з найгірших не можна, адже запланована драма на наших очах перетворюється в комедію. Томмі Вайзо дуже дивна людина, яка написала сценарій, зняла кіно, яке виявилося провалом.

Рекомендувати обов’язково переглянути жахливу «Кімнату» буде безглуздим рішенням. Ви можете її подивитися для загального розвитку. Також фільм Томмі Вайзо допоможе зрозуміти, що буде з майбутнім проектом, який робить зовсім невміла людина без таланту. Актори грали так, як їх переконував режисер, тому вся вина на ексцентричному чоловікові.

Сцена з пупком, бейсбол в смокінгах, хаотичні цитати без зв’язку з діалогами персонажів «Кімнати» стали «культовими». Неможливо пояснити всю глибину падіння кіно Томмі Вайзо. Тільки перегляд бездарного фільму допоможе вам зрозуміти те, що ми маємо на увазі. По мотивах зйомок була видана книга «Горе-творець». В 2017 році Джеймс Франко зняв хорошу комедію The Disaster Artist про створення «Кімнати». Оцініть проект Томмі Вайзо, зробіть свої висновки.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.