«Кароль. Людина, яка стала Папою Римським»

«Кароль. Людина яка стала Папопою Римським» – це італійсько- польський фільм, який також знімала американська компанія Universal . Фільм вийшлов на екрани у 2005 році.

Його тривалість  2 години 47 хвилин.

Цей фільм розповідає історію великої людини, людини, яка змінила обличчя не тільки католицької церкви в ХХ столітті, але й вплинула на все світове християнство. Це історія про життя молодого Кароля, хлопця, який ще не став папою, але вже ступив на шлях миру, добра , милосердя, поваги до людей інших національностей  та представників нехристиянських релігій.

Головну роль Кароля Войтили виконує відомий польський актор Петр Адамчик .

Сюжет фільму. Історія Кароля Войтили починається у 19 років. Він живе у Кракові, працює, читає вірші. І тут раптово приходить війна. Нацисти окуповують Краків та всю Польщу. Починається період єврейських гонінь. Кароль разом із друзями рятує чимало єврейських сімей. Можливо, те , що побачив та пережив Кароль Войтила після смерті рідних та подій окупації, стало поштовхом до вибору служіння Богові. Фільм розповідає історію життя до 1978 року, коли Кароль Войтила став Папою Римським Іваном-Павлом ІІ. Тому, можливо, фільм італійця Джакоммо Біатто матиме продовження, де розповідатиметьсяпро другу частину життя великого Кароля Войтили.

Трейлер фільму

«Кароль. Людина, яка стала Папою Римським»  християнам усіх течій, церков та деномінацій. Він буде цікавий усім людям, адже розповідає про історію великого християнського сподвижника та визначну людину ХХ століття.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Нікіта

    Цікавий і захоплюючий фільм. Головну роль зіграно непогано хоча можна було б і краще. Загалом фільм хороший.

    Відповіcти
  2. Маринка

    Цікаве кіно, хоча я і не люблю такі фільми , але це один з тих, який варто подивитись.

    Відповіcти