Канський кінофестиваль презентуватиме фільм про Папу Франциска

Нещодавно німецький кінорежисер Вім Вендерс анонсував кінострічку, яка в художньо-образних і богословських ідеологемах  з елементами біографії охарактеризує життя Римського єпископа Папу Франциска. Як зазначає релігійний інформаційно-аналітичне ресурс «Седмица», в кінопрокаті глядачі оцінюватимуть стрічку з липня 2018 року.

Зйомка кінострічки ініційована знімальною групою професійних майстрів режисерської справи Європейської кіно академії і до того ж, як зазначають численні європейські друковані та Інтернет-ЗМІ презентований на Канському кінфостивалі. Автор фільму поставив перед собою мету показати життя Франциска не лише як лідера найкрупнішої гілки християнства, але й в якості чудового дипломата, посередника, здатного володіти комунікативним мистецтвом гасити безліч конфліктних ситуацій, будувати мости взаєморозуміння, плекаючи пошану, толерантність та співчутливість до усього людства.  Творчий підхід Вендерса зумів відобразити Папу Франциска як унікальну особистість у духовних вимірах буття, і подібною до усіх нас в побутовому сенсі.

Нагадаємо, що творчість німецького кінорежисера найбільш відома за роботами «Париж, Техас» та «Небо над Берліном». У юному віці Вендерс прагнув стати католицьким священиком і наразі є почесним доктором богослів’я. Враховуючи специфіку режисерських задатків, Вім Вендерс отримав нагороду «Золоту гілку» Канського кінофестивалю у 1984 року за стрічку «Париж, Техас».

Німецькомовні жителі зможуть переглянути та оцінити кінострічку у кінопалацах з 14 червня 2018 року.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.