Кам’янець-Подільський – туристична перлина України

Кам’янець-Подільський складається з двох частин: сучасне місто і старе місто. Головною особливістю є звичайно старе місто. Саме тут зібрано велике кількість історичних та архітектурних пам’яток і споруд. Вулички тут, як правило, вузькі і вимощені каменем.  Виглядає це чудово, відразу ж можна зануритися в історію. Дуже гарний тут собор, він виконаний в стилі класицизму із золотою скульптурою  вгорі. Так само не можна залишити без уваги і головну площу міста, де проводиться величезна кількість фестивалів і концертів. Поруч знаходиться місцева ратуша, де раніше проводилися засідання місцевих правителів.

Головною ж пам’яткою є Стара фортеця. Вона великих розмірів і до сих пір збереглася у відмінному стані. Ну а побувати там не проблема, екскурсії коштують досить дешево, а яскравих вражень – на все життя. Фортеця тут побудували турки в 13м столітті, в результаті ці будівлі перенесло багато битв.

Навколо неї каньйон і підібратися до неї було занадто складно за рахунок дамби, під час нападу місцеві захисники відкривали її і спускали воду. Вночі фортецю підсвічується різними кольорами, що надає їй особливого шарму. Варто заглянути і в сам каньйон, це унікальне чудо природи, величезні скелі покриті зеленню представляють собою гарний краєвид. Якщо спуститься вниз то можна прогулятися вздовж річки, пройтися рибальськими стежками, влаштувати пікнік і просто обійти його повністю зустрівши на шляху безліч будівель.

Кам’янець-Подільський – це туристичне місто, де проводиться безліч фестивалів.

Старовинні вулички і будинки лише підкреслять атмосферу. Тут можна на свої очі побачити бій давніх часів, скачки на конях, стрільбу з лука, покуштувати відомі страви козаків і насолодитися дружньою атмосферою. І де як не тут побачити гонки на повітряних кулях, саме в цьому місті проводяться такий захід і збираються на них тисячі жителів. Так само тут знаходиться і старовинні ворота, які ведуть до місця, де знаходився склад зброї і тренувальної бази.

У новій же частині міста є красивий парк. Він величезних розмірів і кожен має можливість спуститься на його край і побачити гарний захід. Тут тихо і спокійно, це ідеальне місце для своїх думок і відпочинку. Так само вражає головна вулиця Кам’янця-Подільського. Вона красиво оформлена і користується популярністю. Молоді тут теж вистачає. Вона не сидить на місці, а намагається розвинути своє місто, вечорами всі гуляють і влаштовують музичні, а так же літературні вечори.

Це місто варто що б туди приїхати, адже тут можна знайти унікальні можливості і речі.

Dodik

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.