Італійського голову ісламського культурного центру підозрюють у співпраці з терористичними огрупуваннями

Нещодавно в результаті слідчих дій, проведених італійськими правоохоронними органами 28 березня 2018 року, було заарештовано лідера управління культурного ісламського центру. За повідомленням службового Інтернет-ресурсу італійської поліції, подія трапилась у місті Фоджа, в якому були скоординовані мусульманські осередки. Італійця єгипетського походження, інформацію про ім’я якого карабінери залишають конфіденційним з метою конспірації слідства, за допомогою комунікаційних засобів Інтернету, особисті зустрічі в громадських місцях, провадив радикальну пропаганду і вербував серед місцевого цивільного населення до лав терористичного огрупування «Ісламська джерава».

Досьє чоловіка включає в себе специфіку і праці в освітній сфері, оскільки в одній із загальноосвітніх шкіл Фоджі викладав основи ісламу. В свою чергу італійські та зарубіжні ЗМІ не надають чіткої інформації щодо максимальної ідеологічної незаангажованості у навчанні ісламу.

Місцеві карабінери провели ретельних обшук корпусу офісного приміщення ісламського центру, а також деактивували банківські рахунки, закривши доступ до фінансових кооперацій та підтримки центру.

Нагадаємо, що минулого року влітку італійські правоохоронні органи заарештували вихідця з Чеченської республіки, і попередили терористичний акт, що планувався у Бельгії. Заарештований чоловік, як повідомляє портал «Благовест-инфо» посилаючись на висвітлені дані досудового слідства, брав участь у військових діях Сирії, в якій підтримував мілітарне огрупування «Ісламської держави».

Починаючи з травня 2017 року, зусиллями європейського співтовариства в рамках боротьби з міжнародним тероризмом, місцеві політичні осередки міста Фоджа здійснили чотири арешти та дві екстрадиції співпрацівників та координаторів терористичних спільнот.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.