Італійський богослов Арнольдо Панграцці виступив з лекцією у Києві

Як повідомляє офіційний ресурс Української православної церкви Київського патріархату, 7 лютого 2018 року в приміщенні актової зали Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, відбулась відкрита лекція сучасного італійського богослова о. Арнольдо Панграцці, професора Міжнародного богословського інституту Camillianum, що в Італії.

Професор Панграцці поряд з чітко сформульованою теологічною концепцією, займається благочинністю. У своїй діяльності він добре відомий в якості міжнародного експерта з питань опіки над невиліковно хворими.

У своїй київській лекції, що носила назву «Духовний вимір у цілісному лікуванні вмираючої особи» розкрив специфіку матеріального соматичного служіння, комплексу душеопікунських підходів до хворого, а також розкрив методологічну специфіку і теологічні засади медичного капеланства. У лекції звучали низка прикладів, які допомагали слухачам наочно зрозуміти проблемні ситуації такого служіння. Усі слухачі, що брали участь в семінарі, отримали спеціальний сертифікат слухачів.

На запрошення Василя Князевича, голови громадської організації “Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги”, участь у заході взяли вчений секретар Київської православної богословської академії УПЦ КП  Сергій Колот, а також завідувач кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін Чокалюк С.М., разом з магістрантами та аспірантами семінарії.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.