Фільм «Хенкок» (Hancock) 2008

«Хенкок» (Hancock) – це фільм американського режисера Пітера Берга про нетипового героя з суперсилами, який вийшов на великий екран в 2008 році. Сценарій до цього кіно написав творець серіалу «Breaking Bad» Вінс Гілліган. Головного героя Хенкока зіграв оскароносний актор Вілл Сміт. Режисер зняв нерівне кіно. Перша частина – це комедія про супергероя і одночасно алкоголіка,  а друга частина додає драматичності коміксовому сюжету.

В фільмі непогана операторська робота від Тобіаса Шліеслера. Нам розповідають історію молодого чоловіка, який страждає амнезією (втратою пам’яті). Прокинувшись в лікарні він бере собі ім’я Хенкок. Герой фізично не вразливий до жодних пошкоджень, не старіє, не має ніяких родичів. Ця суперлюдина намагається допомагати іншим людям ,але не турбується про комфорт місцевих жителів, спричинює руйнування будинків, доріг, транспорту.

Пітер Бергер наповнив кіно чорним гумором, різноманітними грубими жартами, сарказмом. Хенкок часто хамить громадянам, хоч і рятує їх від злочинців, стихійних катастроф. Допомагати в нього виходить незграбно, також супергерой ображається на місцеву влада, яка не оцінює його ентузіазм. Згодом персонажа, якого грає Вілл Сміт береться покращити спеціаліст по піару Рей. Чоловік навчає супергероя ввічливості, тактовності, толерантності.

В другій частині фільму – чорна комедія поступово перетворюється в драму. Ми взнаємо про психологічну травму Хенкока. Всі актори непогано справилися з своїми ролями: Шарліз Терон, Джейсон Бейтман, Едді Марсан.  Пітер Берг зняв цікавий фільм, який вирізняється хамовитим персонажем, грубим гумором, харизматичним Віллом Смітом. Планувалося  зробити продовження цього проекту, але воно відклалося на кращі часи. «Хенкок» вийшов цікавою супергероїчною комедією з сюжетом і драматичними елементами.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.