«Get Out» (Пастка) 2017

«Get out»(Пастка) – це перший фільм американського режисера Джордана Піла про дискримінацію чорношкірого населення блідолицими американцями, знятий в детективній формі з елементами жахів. Кіно дуже переоцінене. Воно входить в списки кращих фільмів кінокритиків за 2017 рік і отримало Оскар за кращий адаптований сценарій.

Цікаво дивитися на історію молодої людини (головного), як опиняється в нетипових, інколи страшних ситуаціях. Місцями буває нудно, атмосфера жахів не завжди вдало пробирає до кісток. Сюжет надто простий, якщо не враховувати проблему расової дискримінація, тоді цей проект не заслуговує всіх позитивних відгуків. Так само, як і марвелівська  «Чорна пантера», витвір Джордана Піла має магічну здібність – імунітет від конструктивної критики.

Рецензія на  «Пастку» може здатися заангажованою. Та це не так. В  «Пастці» хороша акторська гра, монтаж, операторська робота. Оператор Тобі Олівер блискуче справився з своїм завданням. Достатньо вдала нагнітаюча музика Майкла Ебелса. Актори справилися добре з своїми ролями. Виділимо гру Деніела Калуя, Еллісон Уільямс, Кетрін Кінер, Калеба Лендрі Джонса. Режисер Джордан Піл сам написав сценарій до цього кіно.

В «Пастці» простежується непогана сатира. Гумор між головними й другорядними героями смішний. Якщо розглядати його, як фільм жахів, то є набагато кращі. Виникає враження, що весь галас щодо фільму виник внаслідок показу дискримінації чорношкірого населення блідолицими небезпечними деградантами.

Загалом, «Пастку» можна назвати непоганим кіно. Врахувавши те, що він є першою режисерською роботою Джордана Піла, то його можна назвати хорошим. Чорна комедія в «Пастці» переривається страшними подіями. Повертаючись до головного, фільм є триллером в більшій мірі хорором. Непогані різні елементи майже складаються в цілісний твір. Це все робить проект Джордана Піла оригінальною чорною комедією жахів, але називати його шедевром не зовсім вірно.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.