Фільм “Форсаж 8” (The Fate of the Furious)

«Форсаж 8» – це насправді пародія, а не бойовик. Всі драматичні моменти в цьому проекті неважливі. Головне в ньому – серйозний пафос, «глибокі» фрази і комедійний екшен. Сценарій писався мабуть під специфічними речовинами. Логіки шукати тут нетреба. Не сприймайте «Форсаж 8», як фільм, тоді ця драйвова маячня вам сподобається.

Зняв цей атракціон американський режисер Феліс Гері Грей. Незмінним сценаристом останніх Форсажів виступив Кріс Морган. Операторська робота виконана Стівеном Ф. Уінденом. В головних ролях: гарні жінки, харизматичні лисі мужики, різноманітний транспортний засіб.

Трейлери нагнітали атмосферу серйозності, але це були жарти. Команда, яка працювала над проектом «Форсаж 8» прекрасно розуміла, що за продукт вони роблять. Про сюжет писати даремно. Головний герой цієї драйвової маячні – стратег, аналітик, непереможний гонщик, найкращий боєць з нечутливим до болю тілом і надприродною інтуїцією Домінік Торетто.

В «Форсажі 8» фізичні закони не працюють. Тут  справи вирішують лисі альфа самці, їх зіграли: Джейсон Стетхем, Він Дізель, Двейн Скала Джонсон, Тайроз Гібсон, Кріс Бріджес. Особливо вражають діалоги між героями. Фрази настільки «шедевральні», проголошуються з суперсерйозним виразом обличчя, що глядач не може стримати сміх. Передати інтонацію персонажів неможливо, потрібно просто дивитися.

Всі комедійні сцени, а вони там майже скрізь. Не враховуючи невдалих драматичних елементів виконують лисі актори. Взаємодія Джейсона Стетхема. Скали Джонсона і Віна Дізеля абсолютно неправдоподібна, але виглядає вона настільки органічною, що від їхніх висловів розбирає сміх.

Сюжетні елементи цієї маячні набирають обертів в кінці. Коли наближається фінал, сценаристи розходяться не на жарт. В «Форсажі 8», ми спостерігаємо за стрибаючою субмариною, гонщиком, який рукою змінює рух торпед. Багато критиків не задоволені цим проектом, наче головні герої екшен фільмів не можуть бути такими безсмертними. Команда останніх Форсажів знають, що вони знімають. Ці частини не є фільмами. Вони – пародії на бойовики. Ми стали свідками народження нового, безглуздого, тупого, смішного видовища «Лисі Харизматики перемагають всіх».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.