Фільм “Закохайся в мене, якщо наважишся” (Jeux d’enfants) 2003. Оригінальна екшн мелодрама про кохання диваків.

Jeux d’enfants – це цікавий фільм  про кохання двох дивних людей. Зняв його французький режисер Яна Самюель в 2003 році. Жанр кіно визначити важко. Оригінальна назва твору «Ігри дітей», прижилася в світі інтерпретація американських дистриб’юторів – «Закохайся в мене, якщо наважишся» ( Love Me If You Dare). Присутні музичні композиції, драма, комедія, а занудьгувати не дає драйвовий сюжет. «Закохайся в мене, якщо наважишся» можна назвати екшн мелодрамою.

Головні ролі зіграли актори Гійом Кане і Маріон Котіяр. Вони блискуче втілили своїх персонажів, продемонстрували емоції, харизматичність, гумор, трагічність. Після цього кіно, їх запросили зніматися в Голлівуд. Маріон Котіяр згодом зіграла в фільмах «Велика Риба» Тіма Барнтона, «Початок» Крістофера Нолана, «Чудовий рік» Рідлі Скотта, «Опівночі в Парижі»  Вудді Аллена та ін.

Кіно розповідає про історію кохання Жульєна і Софі, які дружать з дитинства, граючи в гру «Слабо». В фільмі багато комедійних сцен, а герої – це своєрідні адреналінові наркомани, без екшена їм  стає нудно. Режисер, вважав, свою роботу казкою для дорослих. Ян Самюель присвятив кінострічку своїм батькам. Поведінку героїв важко назвати нормальною, вони постійно псують один одному життя, але роблять це по кіношному цікаво.

«Закохайся в мене, якщо наважишся» демонструє трагічні елементи людського життя, смерті людей, хоч режисер відводить їм другорядну роль, щоб не засмучувати глядачів. Кіно вдало зберігає баланс між сентиментальними і комедійними сценами. Фільм одночасно романтичний й смішний. Все життя закоханих диваків супроводжується піснями «La vie en rose» джазового композитор Луї Армстронга і оригіналом «La vie en rose» від французької співачки Едіт Піаф.

Не забуваються моменти: перевірка на адекватність перед поїздом, заливання персонажів бетоном, погоня на машинах, романтична зустріч під дощем та ін. Не сподобатись в фільмі можуть, хіба невеликі жартівливі фрагменти, хоч гумор є якісним. Фрази персонажів проголошуються емоційно і виразно, що дозволяє їм надовго залишатися в пам’яті глядачів.

Маріон Котіяр і Гійом Кане блискуче зжилися з своїми персонажами в «Закохайся в мене, якщо наважишся». Через декілька років екранні почуття акторів переросли в реальні. З 2007 року зірки перебувають в фактичному шлюбі. Так дивна кіношна історія кохання втілилася в життя. «Закохайся в мене, якщо наважишся» є смішною комедією, хорошою драмою. Фільм Jeux d’enfants Яна Самюеля – це цікава екшн мелодрама з чудовою акторською грою, оригінальними персонажами драйвовим сюжетом. Найголовніше, що надихає і не вивітрюється з пам’яті.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.