Фільм Загін Самогубців (Suicide Squad)

«Загін Самогубців» – це екранізація коміксів DC від американського режисера Девіда Еєра. Кіно зазнало значної критики, отримувало негативні відгуки, але виграло оскар в номінації за кращий грим. В ньому є драматична гра від Вілла Сміта, харизматична Марго Роббі, гумор від інших акторів. Прихильникам коміксів (гікам), серйозним критикам не сподобалась спроба перенесення на великий екран команди антигероїв.

Студія Ворнер Бразерс очікувала від Девіда Еєра моторошну детективну історію про психопатів, яких змушують стати на сторону уряду і брати участь в найкривавіших бойнях. На справді, всі драматичні повороти викликають усмішку. Логічністю фільм не відзначається. «Загін Самогубців», можна сприймати як пародію на комікси, комедійний бойовик з сутичками фріків. Режисер намагався знімати власне кіно, конкуруючи з трилогією про Бетмена Крістофера Нолана, але в нього не вийшло.

В багатьох моментах це кіно складається, наче з монтованих відео кліпів, які невіддільні від сарказму, гегів, анекдотів. Найкраще , що є в ньому – це персонаж Харлі Квін і саундтрек. Австралійська актриса Марго Роббі чудово перевтілилася в дивакувату, привабливу психопатку. Вона отримує справжнє задоволення граючи її. Кожне кривляння, міміка, сміх, драматизм наповнює деякою харизмою явно недосконалий проект.

Девід Еєр використовує в  фільмі «Загін самогубців» легегдарні пісні рок гуртів. Лунають композиції: The Animals «The House of the Rising Sun», The Rolling Stones «Sympathy for the Devil», Black Sabbath «Paranoid», Queen «Bohemian Rhapsody». Сюжет у фільму переповнений лишніми персонажами. Є головний абсолютний лиходій, який хоче знищити світ при підтримці армії тупих монстрів. Історія проста й наповнена надмірністю спецефектів, з часом вони починають втомлювати.

Як серйозна екранізація коміксів фільм не вдався. Не можна його назвати достатньо хорошим блокбастером, бойовиком. В дружбу колишніх злочинців слабо віриться. Навіть драматична гра Вілла Сміта заважає насолоджуватися гумором і видовищем. Можна, вважати «Загін Самогубців» ще одним стереотипним проектом про супергероїв. Або ж сприймати його, як шалену комедію про веселу, харизматичну психопатку Харлі Квін і її компанію. Дійсно, будь-яка серйозність заважає акцентувати увагу на Марго Роббі. Вона єдина найкраще справляється з своєю роллю, не подаючи і натяку на те, що  знімається в якомусь складному триллері чи детективі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.