Фільм «Він помер з фалафелем у руці» (He Died With A Felafel In His Hand) 2001. Оригінальна і абсурдна австралійська комедія.

«Він помер з фалафелем у руці» (He Died With A Felafel In His Hand) – це оригінальна і абсурдна австралійська комедія від режисера Річарда Ловенштейна. Фільм знятий по мотивах мемуарів Джона Бірмінгема. Кіно маловідоме на території України. Ми будемо спостерігати за історією життя молодого чоловіка, який прагне стати письменником і знайти своє місце в світі.

Фільм «Він помер з фалафелем у руці» нагадує «Великий куш» (Snatch) від британського режисера Гайя Річі, який вийшов на великі екрани у 2000 році.  Кіно Річарда Ловенштейна наповнене чорним гумором, хорошою акторською грою, саундтреком. Головний герой Денні – це депресивний, розчарований молодий чоловік, який прагне написати якісний твір. Крім цього дивака нас знайомлять з його сусідами.

Між неуспішним письменником і його подругою розвивається романтична історія, але їй заважають розвинутися різноманітні життєві обставини. Свої ролі гарно зіграли Ноа Тейлор, Емілі Гамільтон, Романа Боренже та ін. Сюжет розповідає нам смішну ситуації з життя головного героя Денні. Молодому чоловікові постійно не щастить, він веде пасивне існування в боргах.

Фільм має багато драматичних елементів, але всі вони перекриваються чорним гумором. Жарти у «Він помер з фалафелем у руці» поєднуються з абсурдними подіями. Режисер Річард Ловенштейн зняв цікаву історію про майже безвихідне становище молодої людини. Незважаючи на легку депресивність, кіно не нав’язує мізантропство, воно розповідає про нещастя Денні легко, весело і незвично.

Деяким глядачам подобається драматичність фільму, але насправді в ньому краще шукати сміх. Герої показуються не безнадійними недоумками, а тільки розчарованими в житті молодими людьми. Чорний гумор вдало розбавляє екзистенціальну втрату смислу. «Він помер з фалафелем у руці» дійсно цікава, абсурдна і оригінальна австралійська комедія.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.