Фільм «Царство Небесне» ( Kingdom of Heaven)

Фільм «Царство Небесне» культове американське кіно про протистояння хрестоносців з сарацинами. Протистояння двух релігій, які активно ворогували за святу Землю, щоб утвердити свої релігії.

Сюжет

Головним героєм фільму є коваль Баліан, якого грає Орландо Блум. Фільм розпочинається з того, що у Баліана помирає від хвороби син, а його дружина чинить суїцид. Баліан в депресії,  з походу повертаються у його селище хрестоності з Єрусалиму, на чолі з бароном Гофтрі, який признається Баліану в тому, що він його син.

Гофтрі пропонує Баліану піти в похід на Єрусалим та успадкувати титул барона, але спочатку Баліан відмовляє, потім він вбиває свого названого брата і тікає з селища, за ним посилають солдатів, які служать дядькові Баліана, солдати нападають на Баліана, його батька та інших хрестоносців ,чимало хрестоносців вбивають, але весь загін солдат дядька винищили, барона Гофтрі сильно поранили, але він продовжує подорож з хрестоносцями і сином до порту в Італії, де і помирає.

По дорозі в Єрусалим страшний шторм нищить цілу низку кораблів флоту хрестоносців, але зі свого корабля вижив лише один Баліан. Баліан знаходить Єрусалим, де зустрічається с хрестоносцями свого батька, і знайомиться з королем Єрусалиму Балдуїном ІV.  Цікаво, що король Балдуїн був в хороших стосунках з султаном Салах ад-Діном, власне через хороші стосунки між двома правителями тримався мир між християнами і мусульманами на Святій Землі. Звісно, це не подобалося різним католицьким – рицарським орденам, яким мусульмани були ворогами та нечестивцями, теж саме було і в мусульманської знаті, яка прагнула повернути Єрусалим під свій контроль.

Можна і далі переказувати сюжет, сюжетні лінії, баталії та змови, але на мій погляд людям які люблять історичні, пригодницькі, релігійні фільми варто переглянути кіно «Царство Небесне».

Недаремно цей фільм за більш ніж 10 років став культовим фільмом, який об’єктивно змальовує історичні події періоду Хрестових походів. Тому рекомендую вам подивитися фільм «Царство Небесне», бажано вам подивитися режисерську версію, там чимало цікавих сюжетних ліній. Тому, хто ще не бачив цей прекрасний і надзвичайно цікавий фільм подивіться, ви не пожалкуєте.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.