Фільм «Сльози сонця» (Tears of the Sun)

Фільм «Сльози сонця» (Tears of the Sun) Фільм «Сльози сонця» – військова драма, головну роль в цьому фільмі зіграв відомий голівудський актор Брюс Вілліс.

Сюжет. Командир американського спецназу лейтенант Уотерс, головну роль якого грає Брюс Вілліс, отримав завдання евакуювати з Нігерії, у якій розпочалися громадянська війна і етнічні чистки, лікаря Олену Кендрикс, а також священника і двух монашок. Американський спецназ прибув в Нігерію в село, де були лікар, священник і монашки, але монахині і священник відмовилися евакуюватися . Олена Кендрикс погодилася евакуюватися лише за умови евакуації важко хворих та дітей, на що спецназ «типу погодився» .

Спецназ та біженці відійшли на декілька кілометрів від селища для евакуації. Коли прилетіли два американські вертольоти Олену Кендрикс солдати силою затягнули в вертоліт і полетіли. Лікар Олена Кендрикс почала плакати і просити лейтенанта Уотерса повернутися. Коли Уотерс побачив, що військові вирізали повністю селища, де були і монашки і священник, він повернувся щоб допомогти евакуюватися біженцям в сусідній Камерун.

Після цього їм на хвіст сідають нігерійські повстанці, які переслідують біженців та американський спецназ на шляху вирізаючи цілі села, роблячи етнічні чистки.

Фільм надзичайно цікавий, одна із найкращих ролей Брюса Вілліса. Кіно для людей, які люблять подивитися на світ через призму проблем, які існують в країнах третього світу, і що там живуть різні люди, з різноманітними релігійними, політичними, суспільними поглядами. Для нас більшість цих людей нічим один від одного не відрізняються, але щоденно в африканських країнах відбуваються вбивства за етнічним та релігійними мотивами.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.