Фільм «Перший месник: Капітан Америка» (Captain America: First Avenger)

«Перший месник: Капітан Америка» (Captain America: First Avenger) – це екраназація коміксів про супергероя з непробивним щитом, яка вийшла на великий екран в 2011 році. Фільм мав стати трампліном для формування кіновсесвіту «Марвел». Проект вийшов звичайним, стереотипним атракціоном, не надто масштабним, веселим чи серйозним. Режисер Джо Джонстон зняв свого Першого Месника надмірно пафосним і не вражаючим.

Найкраще, що є в кіно – це гра австралійця Хьюго Уівінга. Актор втілює образ головного лиходія Червоного Черепа. Злодій рівний по силі супергерою з щитом. Сценарій Крістофера Маркеса, Стівена Макфілі розповідає нам звичайну історію боротьба «коміксового Добра» з коміксовим «Злом». Події відбувають в сорокових роках двадцятого століття. Епоха зображується непогано. Костюми вдалі, операторська робота Шеллі Джонсона непогана. Саундтрек  і мелодії композитора Алана Сільвестрлі нормальні.

 

Для сучасного глядача, фільм «Перший месник: Капітан Америка» (Captain America: First Avenger) не стане цікавим видовищем. Екшн в ньому нічим не запам’ятовується, спецефекти, сцени бою, також не демонструють нічого надзвичайного. Персонажі кіно нагадують героїв з інших проектів «Марвел». Найменш цікавим вийшов сам головний герой, безстрашний капітан з щитом. Він дуже нудний, пафосний, без іронії.

«Перший месник: Капітан Америка» (Captain America: First Avenger) не радує марвелівським гумором. Жартів в роботі Джо Джонстона майже немає. Крім Хьюго Уівінга інші актори не відрізняються хорошою акторською грою. Кіно вийшло звичайним літнім блокбастером, трішки задовгим, який не завжди справляється з своїм завданням – розважати публіку. До нього, після нього, ми бачили достатньо кращих проектів. «Перший месник: Капітан Америка» (Captain America: First Avenger) можна подивитися, хоч він з тих фільмів, які називаються «на один раз».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.