Фільм «Пелікан»

Фільм «Пелікан»

Про фільм «Пелікан»  французького режисера Олів’є Орле можна часто прочитати в інтернеті , що він є православним чи християнським. Хоча у сюжетній лінії мало релігії, але фільм справді дуже добрий. Там є православні монахи, які навчають дітей на маленькому грецькому острові.

Сюжет.

У центрі фільму –  хлопчик Яніс, який разом зі своїм батьком Демосфеном (роль Демосфена грає відомий сербський режисер і актор Емір Кустуріца) живе на маленькому острові Зоро. Мати Яніса померла три роки, тому  вони живуть удвох. Батько Яніса, не маючи постійної роботи, часто виходить у море, де ловить рибу та шукає різний підробіток. Яніс як може, так йому допомогає, хоча між хлопцем і батьком після смерті матері немає порозуміння. Демосфен постійно кричить та принижує Яніса.

Трейлер фільму Пелікан 

Покійна мати подарувала синові золотий натільний хрестик. Одного разу, коли Яніс продавав місцевий алкоголь морякам, він побачив на кораблі незвичну пташку. Хлопець вирішив виміняти знахідну в капітана корабля на свій хрестик. Після цього він відразу пішов до отця Космаса, який добре розбирався в птахах. Настоятель монастиря сказав йому, що це маленький пелікан. Яніс  боявся, що батько розлютися через те, що він обміняв хрестик мами на пташку. Аби не переказувати весь фільм і не псувати інтриги , рекомендую вам його переглянути.

Фільм «Пелікан» надзвичайно цікавий та дуже добрий….

Ігор Дмитрук

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Світлана

    Фільм мені дуже сподобався. Я православна мені таке кіно дуже до душі.

    Відповіcти
  2. Василь Іващенко

    Що сказати Кустуріца дуже хорошо зіграв свою роль. Фактично завдяки сербу фільм вийшов цікавим та повчальним. Хоча сюжет фільму досить нуднуватий

    Відповіcти