Фільм «Останнє кохання на Землі» (Perfect Sense) 2011

Фільм «Останнє кохання на землі» (Perfect Sense) – це цікава фантастична драма про кохання двох молодих людей під час епідемії втрати відчуттів. Зняв кіно шотландський режисер Девідд Маккензі. Данець Кім Фупц Окесон написав оригінальний сценарій. Головні ролі зіграли Єва Грін і Еван Макгрегор. Критики розділилися  своєму сприйнятті художньої стрічки. Більшість з них не зрозуміли фільм, оцінивши його негативно.

В наші країні назву кіно переклали неправильно. В оригіналі Perfect sense має багато значень: досконале відчуття, досконалий сенс, досконалий смисл. Закадровий голос нам розповідає про незрозумілу епідемію. Вона швидко прогресує, люди, які захворіли втрачають свої відчуття. Спочатку, ми втрачаємо нюх, потім смак і т.д. Паралельно з цими подіями, розвивається любовна історія епідеміолога Сюзан і повара Майкла.

Закохану пару чудово зіграли Еван Макгрегор і Єва Грін. Актори перевтілилися в проблемних осіб, які знаходять один одного, мало не під час кінця світу. Звідки взялася епідемія нам не розкажуть, авторів не цікавило, чи це боже покарання, чи людській витвір, який вийшов з під контролю. Фільм добре демонструє емоції закоханих, після послідовної втрати кожного відчуття. Закадровий голос розповідає, як люди намагаються далі жити.

Режисер фільму «Perfect Sense» вставляє документальні кадри, щоб показати реалістичність подій на великому екрані. Критики відмітили тільки вдало втілені почуття закоханої пари. Вони пропустили смисл цієї художньої стрічки. Не зрозуміло, що хотів показати Девідд Маккензі та Кім Фупц Окесон. Можливо, вони мали на увазі важливість всіх відчуттів для людини. Чи описали цінність кохання, яке є вищим за функції органів відчуття. Важко сказати напевно. Виникає думка, що автори продемонстрували нам своє бачення світу, або просто поєднали фільм катастрофу з історією кохання.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.