Фільм «Обдарована» (Gifted) 2017

«Обдарована» (Gifted) – це фільм про стосунки талановитої дитини з дорослими людьми від американського режисера Марка Вебба, який вийшов на великі екрані в 2017 році. В період великих франшиз, атракціонів, таке кіно є ковтком свіжого повітря. Нас чекають емоції між персонажами, яким віриш. Головним героям щиро співпереживаєш і чекаєш по хорошому щасливого завершення.

Режисер розповідає про життя семирічної дівчинки Мері, її взаємодію з дорослими. Дитина показується доброю, цікавою і розумною. Ми дізнаємося, що вона математичний геній, яка нудьгує з однолітками, дружить з сусідкою і живе з своїм дядьком Френком. Дівчинка не любить лицемірних, жорстоких, тупих, їй важко вживатися з іншими.

Коли Мері приводить одноокого кота Фреда, якого врятувала, тоді з нею починають здружуватися однолітки. Школярі відмічають її доброту, турботливість, допитливість. Одного разу про математичний талант дівчинки дізнається бабуся Евелін. Жінка вирішує забрати від Френка малого генія під власну опіку. Так починається боротьба за душу Мері між сином і його мамою.

Акторська гра в кіно чудова. Ліндсі Дункан добре зіграла строгу, одержиму наукою Евелін. В ролі опікуна Френка – Кріс Еванс, який відомий своїми фільмами про супергероя Капітана Америку. Геніальну Мері неперевершено грає талановита Маккена Грейс. Сценарій в «Обдарованій» відрізняється простотою, але це не псує художню стрічку.

Перед нами демонструється два способи виховання. Один втілює бабуся Евелін, для неї важлива тільки наука, навіть, якщо дитина буде проти, адже в майбутньому вона подякує тиранічній родичці. Френк, який в минулому був викладачем філософії, розуміє важливість «нормального дитинства» для своєї племінниці.

Кріс Еванс і Маккена Грейс демонструють сильну емоційну взаємодію. Їхні персонажі мають свої недоліки, але цінують один одного. Френк з Мері проходять через конфлікти, образи, щоб в кінці прийти до розуміння. Режисер в цьому фільмі показав щирі почуття двох рідних людей, які разом допомагають один одному ставати зрілими і кращими.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.