Фільм «Неймовірний Халк» («The Incredible Hulk») 2008

Фільм Неймовірний Халк» («The Incredible Hulk») – це екранізація коміксів від Луї Лютер’є про людину, яка від сильних емоцій, особливо гніву перетворюється в зеленого надсильного монстра. Головний актор Едварт Нортон додає  драматичності в звичайному сюжеті. Він також перероблював сценарій, підказував режисерові, як покращити художню картину. В кіновсесвіті «Марвел» «Неймовірний Халк» («The Incredible Hulk») став другим фільмом, в майбутньому ця цифра виросте.

До цього кіно існувала екранізація Енга Лі, яку намагаються не згадувати. Актори вдало втілюють персонажів на великому екрані. Незважаючи на старання Едварда Нортона, продюсери зробили з сучасної історії « про Джекіла і Хайда» черговий атракціон. Нам демонструють непогані екшн сцени, драматичну гру. Лів Тайлер добре грає подружку головного героя. Любовна історія між красунею і чудовиськом виглядає гарно, що не типово для фільмів «Марвел».

 

Саундтрек і мелодії від композитора Крейга Армстронга вийшли цікавими. Операторська робота Пітера Мензіеса-молодшого – хороша. Псує кіно, намагання продюсерів додати елементи з «Залізної Людини». Самостійна історія трагічної долі людини, яка приречена існувати в вигляді монстра була б набагато кращою. Головним Суперником зеленого чудовиська постає військовий, якого блискуче втілює Тім Рот.

Коли надсильні істоти б’ються – це чистий розважальний атракціон, але тоді, коли Едвард Нортон демонструє не «Містера Хайда», а «Доктора Джекіла» фільм стає драматичним. Відсутність балансу між різними сценарними темами відчувається. Лінія режисера – це стереотипний «Марвел». Нортонівські нововведення, переробки нагадують трагічне життя людини з роздвоєнням особистості, що відсилає нас до фільмів «Бійцівський клуб» чи «Кімнати Страху».

«Неймовірний Халк» («The Incredible Hulk») міг стати серйозним фільмом, але не вийшло. Друге кіно від касової студії, завдяки старанням продюсерів, режисерської роботи намагається розкрити всеохоплюючий кіновсесвіт. Самостійність, трагічність, драма – поступається  екшену, атракціонові, грошам. Едварда Нортон зробив все, що міг для покращення блокбастеру, кіностудія «Марвел» поступила по своєму. І ось після цієї боротьби перед нами «Неймовірний Халк», яке незважаючи на гру акторів, сталоне кіно атракціоном, а не серйозним мистецьким твором.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.