Фільм «Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати» (Sin City: A Dame to Kill For) 2014

«Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати» (Sin City: A Dame to Kill For) – це фільм Роберта Родрігеса по мотивах однойменного коміксу Френка Міллера, який вийшов на великі екрани 2014-го року. Кіно складається з чотирьох глав. Воно є другою частиною першого «Міста Гріхів» (Sin City) 2005 р. Цілісною, історію, на відміну від попередника не назвеш. Цей проект – скоріше збірник чотирьох короткометражок.

Візуальне оформлення в кінострічці зроблене майстерно. Акторська гра хороша. В основному Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати» (Sin City: A Dame to Kill For) є вторинним проектом. Окремо виділяється лише глава «Жінка, заради якої варто вбивати» з неперевершеною роковою жінкою Авою Лорд, в неї перевтілилася прекрасна, захоплива і харизматична акторка Єва Грін.

В «Місті гріхів 2» непогана операторська робота. Фільм повторює стилістику першої частини. Персонажі в цьому кіно не витягують проект. Схожі сюжетні повороти вже були в попередній частині. Тільки Єва Грін додає цінності цій роботі Роберта Родрігеса. Актриса неперевершено втілилася в роль рокової жінки, яка нагадує спокусниць нуарного кінематографу 40-х років. Особливу її персонаж схожий на Кітті Коллінс з «Вбивць» 1946, яку зіграла красива Ава Гарднер.

«Місто гріхів 2» можна назвати середнім фільмом. Глава з кіно під назвою «Жінка, заради якої варто вбивати» вийшла хорошою. Чудова роль рокової жінки від Єви Грін додає проекту Роберта Родрігеса значної переваги. Ава Лорд – це гіпнотизуючий персонаж. Вона є небезпечною, спокусливою і гарною.

Критики, нажаль не відзначили шикарну роль актриси. Короткометражка «Жінка, заради якої варто вбивати (A Dame to Kill For) хороший зразок нуарного чорно-білого кінематографу. Шарму цьому кіно додають особливі стилістичні кольорові елементи, які концентруються на персонажі Ави Лорд. Єва Грін тут неперевершена, але навіть вона не змогла витягнути своїм персонажем весь фільм «Місто гріхів 2», але короткометражка з нею чудова.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.