Фільм Людина-мураха ( Ant-Man)

«Людина-мураха» – це фільм американського режисера Пейтона Ріда про супергероя, який вміє зменшуватися і збільшуватися. Стандартне кіно від «Марвел», з непоганим монтажем, екшн сценами, комедійними елементами. Нам розповідають історію життя інженера, крадія Скота Ленга. Майбутня людина-мураха зустрічається з старішою людиною-мурахою Хенком Пімом, про, якого дізнаємося тільки в цьому проекті.

Нічого нового в сюжеті немає. Присутні такі звичайні персонажі: супергерой, суперлиходій, подружка чоловіка в костюмі, друг, наставник. Сценарій не дивує, але спецефекти відрізняються від інших фільмів кіновсесвіту «Марвел». Скот Ленг нагадує Тоні Старка, він так само жартує при будь-яких ситуаціях, має певну харизму, життєлюбство. Комедійні елементи від сценаристів Пейтона Ріда, Маккей Адам, Едгара Райта, можуть вдало розмішити.

«Людина-мураха» часто повторює сюжетні повороти, мотиви з попередніх подорожей супергероїв коміксів. Непогано зіграли актори: Майкл Дуглас, Евандженен Ліллі, Майкл Пенья. Епізодична поява «Сокіла» з фільму «Перший Месник: Друга війна» виглядає дивно, скоріше негативно, ніж позитивно. Спроба пов’язати події «Месників», «Месники: Ера Альтрона» заважають комедійній основі, яку заклали сценаристи.

Крім жартів, від Едгара Райта (який вибув з проекту, через сварки з продюсерами), залишився його характерний монтаж, характерний для фільмів «Зомбі на ім’я Шон», «Типу круті лягаві», «Армагедець». Непогано показується взаємодія Майкла Дугласа з молодими акторами. По сюжету, персонаж Еванджелін Ліллі є дочкою Хенка Піма, який стає наставником для Скота Ленга. Спостерігати за ставленням один до одного перерахованих героїв цікаво, адже вони кожні свої вчинки намагаються підкріпити якісним гумором.

В кіно Пейтона Ріда про Людину-мураху, спостерігаємо звичайний початок, очікуваний фінал, дружбу, перемогу над лиходіями. Скот Ленг здійснює свої бойові операції, намагаючись стати хорошим батьком для дочки, але драма погано втілюється в фільмі про супергероя, який зменшує свій розмір. Гумористичність, монтаж, команда акторів роблять цей художній проект досить непоганим. Пейтон Рід зняв цікаву, інколи нуднувату, але в більшості випадків веселу комедію про ще одного героя в костюмі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.