Фільм Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (X-Men: Days of Future Past)

«Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» (2014р.) – це фільм американського режисера Браяна Сінгера, який показує минуле, теперішнє і майбутнє в історії команди героїв. Кіно вийшло цікавим, драматичним, не завжди рівним, інколи нуднуватим з непоганим балансом гумору і серйозності. Над ним працювали хороші сценаристи: Метью Вон, Саймон Кінберг, Джейн Голдман. Актори вдало втілили своїх персонажів на великому екрані.

«Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», можна сприймати, як окремий фільм. Для франшизи кіно всесвіту «Марвел» фільм є  сіквелом (продовженням) «Люди Ікс: Перший клас» і сьомим проектом про команду мутантів.  Оскільки, кіно є екранізацією коміксів, воно приймає їхні закони. Назвати роботу Браяна Сінгера поганою не варто. В «Люди Ікс: Дні Минулого майбутнього» хороша операторська робота, саундтрек, спецефекти.

Особливо, виділимо хорошу акторську гру. З своїми ролями відмінно справилися: Хью Джекман, Майкл Фассбендер, Джеймс Макевой, Патрік Стюарт, Дженіфер Лоуренс, Ніколас Холт, Іен Маккеллен, Еван Пітерс. Фільм в прихованій формі піднімає проблеми наркотичної залежності, расизму, дискримінації, забруднення середовища. Кіно показує тонку межу між станом війни і миру, коли, лише один необережний крок може привести до повномасштабного знищення собі подібних.

«Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», зосереджуються на темі, зміни майбутнього, через дії в теперішньому. Ідея не нова, хоч втілюється непогано. На вищому рівні демонструється взаємодія Майкла Фассбендера з Джеймсом Макевоєм, які грають двох суперників, змушених об’єднатися заради спільних інтересів. Нам вміло показують спецефекти, діалоги між персонажами.

«Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» є вдалою спробою оновити стару франшизу про супергероїв. Крім того, фільм показує головних героїв в різних часових лініях. Браян Сінгер демонструє переміну світогляду членів молодої команди, які не зазнали фізичних, душевних страждань і зрілих, досвідчених індивідів. Про сюжету фантастичної художньої картини, її фінал можна здогадатися але його розгортання відбувається непогано. Цікавою вийшла коротка сцена погоні під пісню «Sweet Dreams» . «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього»  хороший, серйозний блокбастер від Браяна Сінгера. В цьому проекті можна насолоджуватися і спецефектами, і екшеном, і гумором, і акторською грою.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.