Фільм Люди Ікс: Апокаліпсис (X-Men: Apocalypse)

«Люди Ікс: Апокаліпсис» – це екранізація коміксів від Браяна Сінгера про команду мутантів. Кіно вийшло на великий екран в 2016 році. Планувалося, що воно буде фінальною частиною нової трилогії історії Людей Ікс. Жадні продюсери вирішили, по іншому, шоу має тривати, тому в 2018 році виходить продовження, четвертий фільм «Люди Ікс: Темний Фенікс». «Люди Ікс: Апокаліпсис» необов’язковий проект студії «Марвел», тільки акторська гра Майкла Фассбендера і Джеймса Макевоя роблять його хоч трохи цікавим.

В фільмі повторюються сюжети екранізацій коміксів. Присутній надмогутній злий антагоніст, який хоче знищити світ. Апокаліпсис, так звати лиходія, прагне, влаштувати новий порядок де будуть жити, тільки найсильніші мутанти (еволюціоновані люди в франшизі Люди Ікс). Актор, який грає головного антагоніста, проявляє надмірний пафос, а його вигляд, не жахаючий, навпаки синій грим, тільки прибавляє комедійності. В кіно, інколи є непогані спецефекти, але більшість часу він нудний, нецікавий.

Майкл Фассбендер блискуче втілив персонажа Еріка Леншера. Сценарій робить його надто невпевненим, таким, який постійно сумнівається в своїх рішеннях, в виборі сторін битви. Фільм не вийшов хорошим, але актор старається, максимально відіграти цю роль, те саме він зробив і в провалі Рідлі Скота «Чужий: Заповіт». Саундтрек «Людей Ікс: Апокаліпсис» не запам’ятовується, операторська робота і монтаж не вражають. Джеймс Макевой третій раз постає в образі професора Чарльза Ксав’є, виходить в нього гріше, ніж в попередніх частинах, але непогано.

Актриса Дженіфер Лоуренс демонструє, що їй набридла історія Людей Ікс, видно кадри, де їй нудно. В фільмі присутнє камео (епізодична поява) Х’ю Джекмана, вона сприймається добре, але можна було і обійтися без неї. Нелогічним і смішним здається костюм Олівії Манн, його відвертість ніяк не пояснюється, виглядає лишньою в цьому кіно. Чудово зіграла Софі Тернер, яка стала відомою по шедевральному серіалі «Гра Престолів», відчувається талановитість молодої акторки і її блискуче майбутнє.

На зміну реалістичності, проблематичності двох попередніх частин: «Люди Ікс: Перший клас», «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», прийшла коміксовість і комп’ютерність літніх блокбастерів. Боротьба проти Надзлого злодія така, яку показували безліч раз в багато численних фантастичних бойовиках. Нажаль, фільм всього лиш – звичайна, стереотипна екранізація коміксів Марвел. Поганим, його не варто називати, хоч і хорошого тут мало. «Люди Ікс: Апокаліпсис», міг стати завершальною нотою другої трилогії Люди Ікс, але жадність продюсерів зіпсувала потенціал, який був в цього проекту.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.