Фільм «Форсаж 7» (Furious 7)

«Форсаж 7» (Furious 7) – це пародія на фільми про вуличні гонки, бойовики, бондіану. Сприймати його потрібно правильно – несерйозно. Забути за будь-які претензії щодо нереалістичністі того, що відбувається на екрані. При такому підході вам може сподобатися видовище з машин, лисих і взаємодії між ними.

Режисером проекту «Форсаж 7» став Джеймс Ван. Незмінний  сценарист Кріс Морган знову написав текст під речовинами. Оператор Стівен Ф. Уіндон виступив  оператором. Він Діхель, Джейсон Стехем, Скала Джонсон, Кріс Бріджес, Тайріс Гібсон і Пол Уокера. Останні з названого нами списку – трагічно загинув.

Більшість часу в подіях проекту «Форсаж 7» задіяні лисі харизма тики. Присутні гарні жінки, епізодична з’являється зірка змішаних єдиноборств Ронда Раузі.  На чекають карколомні пригоди машин, які майже не піддаються гравітації, людей, які промовляють безглузді, пафосні, тупі, але смішні цитати. Домінік Торетто – лисий альфа самець, непереможний майстер на всі руки, стратег і друг зійдеться в битві з шаленим злодієм Деккардом.

Сценаристи порадують нас «тачками», які стрибають з хмарочоса на хмарочос, автомобільним зіткненням в лоб без пошкоджень, битвою не на мечах, а одними метровими гайковими ключами. Головні герої Домінік і Люк Хобс не горять в вогні, рани заживають за декілька днів, а сила волі така могутня, що гіпс розривається легким напруженням руки.

Фрази надто незвичні, щоб їх цитувати в тексті. Шедевральним є в фільмі тупий вислів про те, що в бійці на вулиці завжди перемагає вулиця. Торетто непереможні ший за будь-якого супергероя, вороги не можуть порвати його сорочку, а про тілесні пошкодження це взагалі нереальна загроза для альфа самця.

«Форсаж 7» – це феєрична дурня, але вона не погана в своєму жанрі. Сценарист, режисер і актори розуміють в чому беруть участь. Незважаючи на драматичні елементи, жодна адекватна людина не повинна сприймати цю пародію серйозно. Вам демонструють пафос надзвичайної сили, епічні повороти шиї, лисих харизматиків, нереальний екшн. Просто відключайте голову і отримуйте задоволення від безглуздого, смішного видовища про непереможного альфа самця, його сім’ю, суперників і машин, які вміють обходити дію фізичних законів.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.