Фільм “Форсаж 6” (Fast & Furious 6)

Фільм «Форсаж 6»  (Fast & Furious 6) це кіно від Джастіна Ліна. Режисер хотів вийти за межі сюжету про вуличні гонки. Автори цього проекту виконали свою ціль. Вони зняли пародійний бойовик на шпигунські фільми, кримінальні драми. Сценарист Кріс Морган написав безглуздий сценарій. Оператор Стів Ф Уіндон, харизматичні актори доповнили «Форсаж 6» видовищем, пафосом і унікальними фразочками.

Супергонщик, боєць, душа компанії, стратег Домінік Торетто, якого зіграв Він Дізель протистоїть могутньому супернику. Драми додає амнезія подружки головного героя. Незважаючи на всі спроби показати серйозність, в цьому фільмі неможливо вірити подіям чи переживати за непереможного Торетто.

Пафос долає всі перепони, його так багато, що починаєш сміятися від нав’язаної трагічності. Крім лисого альфа самця вдало вписуються в цю драйвову маячню про автомобілі та інший транспорт такі актори: Пол Уокер, Галь Гадот, Тайрон Гібсон, Кріс Бріджес, Скала Джонсон. Нас чекають погоні, гарні жінки, битви персонажів.

«Форсаж 6» славиться пафосними фразочками. В фіналі ми дізнаємося, що треба вірити, адже існують моменти, коли знання не допомагає. Цю цитату говорить Домінік Торетто, після сцени стрибка, наче супергерой. Сценарій останніх Форсажів вражає абсурдністю всіх сюжетних поворотів. «Форсаж 6» запам’ятається танком, який зупиняється спеціальним тросами.

Стрибок Віри – це окраса кіно про життя Домініка Торетто. Тільки в  цій частині ми переконуємося у вірі шаленого супергонщика. Адже він стрибає через машини. Фінальна сцена дійсно дивує. На анашу думку, цей вчинок робить Торетто послідовником апологета (захисника християнства) Тертуліана, який казав, що вірую, бо абсурдно.

«Форсаж 6» назвемо незрівнянним видовищем. Харизматичний кастинг акторів, операторська робота, серйозний пафос, від якого сміх стримати неможливо роблять фільм Джастіна Ліна оригінальним. Драматичні ситуації в кіно перекриваються комедійними елементами, що плавно перетворює останні Форсажі в пародії.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.