Фільм Форсаж 5 (Fast Five)

Фільм Форсаж 5 (Fast Five) – це бойовик про протистояння вуличних гонщиків кримінальному найкрупнішому кримінальному авторитету Ріо-де-Жанейро. Режисером проекту виступив Джастін Лін. Ця частина, на відміну від попередніх є крутим екшеном з комедійними елементами (в пародії Форсажі перетворяться в наступному фільмі).

До Віна Дізеля приєднався харизматичний реслер і трішки актор – Дуейн Скала Джонсон. Окрасою кіно назвемо акторку Галь Гадот, приємна зовнішність, характер, розум– додає її героїні шарму, витонченості та граціозності. В «Форсажі 5» непогано поставлені сцени бою, часто використовуються елементи паркуру. Головного злодія Рейса зіграв – Жоакім ді Алмейда. Антагоніст схожий на колишню роль лиходія Бучо, якого актор зіграв в фільмі «Відчайдушний» Роберта Родрігеса (1995 р.)

Драматичність – це слабка сторона Форсажу. Оскільки це кіно, ще не стало пародією, то «форсажівських» фразочок в ньому набагато менше, ніж в шостій, сьомій, восьмій частинах. Безглузді цитати тут проголошує спецагент Хобс (Дуейн Скала Джонсон). Форсажі звичайно славляться своїми погонями на машинах, їх ми бачимо достатньо в «Форсажі 5».

Багато екшн сцен виглядають досить реалістично, але вже прослідковується тенденція до непереможності головних персонажів, фантастичних трюках, нешкідливому падінні з великої висоти для Віна Дізеля, Пола Уокера і Скали. Кріс Морган написав непоганий сценарій, місцями, навіть логічний. Операторська робота від Стівена Ф. Уіндена зроблена добре. Харизматичний Скала, екшн сцени, гумор, чудовий злодій Рейс,якого зіграв Жоакім ді Алмейда, елементи гумору роблять це кіно цікавим. «Форсаж 5» є дійсно  хорошим, захопливим бойовиком.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.